800 Kredi Puanına Kredi Veren Bankalar

800 Kredi Puanına Kredi Veren Bankalar

Kredi notları ile ilgili sizlere daha önceki konularımızda uzun bilgiler vermiştir. Bildiğiniz gibi 1200 puanın altındaki kişilere kredi verilmesi çok zor. Ama bazı durumlarda 800 kredi puanına kredi veren bankalar mevcut. Bu tip işlemler için öncelikli olarak kredi puanınızı sorguların ve ne tür ve miktarda kredi almak istediğinizi belirleyin. Kredi puanı ödemelerinizi düzenli yaparak ve toplam borcunuzu kapatarak yükseltebileceğiniz bir bankacılık işlemidir ve belirli prosedürlerden sonra yükselmeye başlar. Kredi puanı yükseltmek biraz zaman alacak bir işlem olduğu için acil nakit ihtiyaçlarınız ve alımlarınız için düşük puanda kredi veren bankaları tercih edebilirsiniz. Bu konumuzda sizlere bu bankaları özellikleri ve şartları ile aktarmaya çalışacağız. Kredi puanları ve ödeme yöntemleri gibi bir çok konuda sorularınızı bize yönlendirebilirsiniz.

800 Puana Kredi Veren Bankalar 2019

Teknolojinin ilerlemesi ile bankacılık işlemleri adeta çağ atladı. Öncelikle kredi puanlarınız bankaların ortak kullandığı sistem sayesinde sıfır risk içeren bir rapor ile anında otomatik çıkıyor ve dilediğinizde findex dediğimiz kredi puanı hesaplama sistemini kullanabiliyorsunuz. Bazı durumlarda bu puanlara itiraz edilse de sonuç pek değişmiyor. Resmi kredi puanınız bankacılık işlemleri için öncelik bir konudur ve önemlidir. KKB tarafından kullanılan bu sistem sayesinde müşterinin her türlü günümüze kadar olan banka hareketleri görüntülenir ve kredi buna bağlı olarak verilir. Kredi notu 0-1900 arası değişir ve buna bağlı risk grupları oluşturulur. Kategorilenmiş risk grupları banka için teminat niteliğindedir.

Özellikle kredi kullanırken bankaların daha çok tanınmamış olanı ve müşterisi daha az olanlarını tercih etmelisiniz. Banka piyasada bir yer edinmek istiyor ve müşteri toplama çalışıyorsa daha İnisiyatif ve kolay işlem yapmaya hazır demektir. Yani kredi puanınız düşük ise tanınmamış ve müşterisi az olan banka ile yapacağınız başvurularda daha avantajlı olabilirsiniz. Bu tür bankalar kredi oranları açısından daha yüksek olabilir fakat kredinizi daha kolay onaylamaktadır. Kredi puanı düşük olan müşteriler için kredi vermeye hazırdırlar. Neden diye aklınıza takılacak olursa önemli olan müşteri kazanmak ve ismini daha çok duyurmak adına yapılan işlemlerdir.

Kredi Notu Düşük Müşteriye Kredi 2019

Kredi notunuz düşük ise öncelikle ihtiyaç kredisine yönelin ve İnternet üzerinden başvuru yapmaya çalışın. Yani İnternet ve mobil bankacılık ile işlem yapan bankaların ön onaylı kredileri her zaman daha seçenekli ve miktarı düşük olduğu için kolay onaylanır. Bunun yanı sıra yapabileceğiniz diğer işlemlerden biri ise kefil göstermek olacaktır. Banka sizin yerinize gelir olan birini kefil göstermeniz durumunda size kredi verir ve kendini sağlama aldığını hissetmiş olur. İpotek göstermekte diğer bir seçeneğiniz olabilir. Taşınmaz mallarınızı ödemelerinizi yapamadığınız taktirde bankanın el koyacağı teminatını vermeniz durumunda banka size kredi sağlar. Belirli bir bedel karşılığı alacağı ya da haciz işlemi başlatacağı malınız var ise size kolaylık ile kredi sağlayabilir. Bu tip işlemleri yapmak istemiyorsanız kredi almanız çok zor çünkü kredi notu hem düşük hem geliri olmayan kişilere bankalar kredi vermezler.

Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim? 2019

Özellikle düşük notlu müşteriler için yukarıdaki çözümlere ek olarak sunulacak bir seçenek ise kredi notunu yükseltmek olacak. Diğer konularımızda sizlere kredi puanı nasıl yükselir anlatmıştık Fakat diğer bir durum hiç bankacılık işlemi yapmamış hatta kredi kartı dahil kullanmamış kişilerin kredi notları her zaman sıfır çıkar evet buna karşılık kredi notu yükseltmek daha kolaydır. yapmanız gereken hemen bir vadesiz hesap açıp kredi kartı almak olacak. Yaklaşık 1 ay içerisinde banka ile işlemler yaparsanız kredi talebiniz için notunuz yükselme aşamasına gelir ve alabilirsiniz. Yani kredi notum 0 nasıl kredi çekebilirim? 2019 yılında ne tür işlemler yapabilirim diyorsanız bu seçeneklerini kullanabilirsiniz. Aksi taktirde 0 olan not ile kredi almanız mümkün değildir.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ