Akbank Tarım Kredisi

Akbank Tarım Kredisi

Akbank tarım kredisi ve bu kredi ile ilgili ön plana çıkarılan çalışmalara bakarsanız, çiftçi kredileri ve diğer bütün kredi hizmetlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Çünkü hem çiftçilerin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor, hem de ekin sezonu söz konusu olduğu zaman karşımıza çok uygun fiyatlar çıkarıyor. Tarım sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan ve çeşitli devlet teşvikleri ile sunulan bu kredilerin içerisinde, birbirinden farklı detayların da yer aldığını söyleyebiliriz. Peki ama tarım kredisi kaç çeşit oluyor? Gelin hemen inceleyelim.

  • Ürün ön finansman kredisi
  • Sera kredisi
  • Arsa alım kredisi
  • Damla sulama kredisi
  • Traktör kredisi
  • Tarımsal ekipman kredisi
  • Hafif ticari araç kredisi
  • TMO Makbuz kredisi

Şeklinde sıralanıyor bu kredi hizmetleri. İsterseniz bu detayların hangi aşamalarda karşımıza ne avantajlar sunduğuna göz atalım. Çünkü hepsi için, farklı kampanyalar ve farklı çözümler bulunuyor ve bunları kullanmak için de birbirinden farklı çalışmaları üretmemiz gerekli. Yani bankayla ilgili bütün çalışmaları takip etmeniz lazım. Biz size hepsini açıklıyoruz.

Ürün Ön Finansman Kredisi Nedir?

Ürün ön finansman kredisi, ürünlerin ekim işleminden tutun da hasat işlemine varıncaya kadar geçen süreyi kapsıyor. Tohumlar, gübreler, ilaçlar, sulama ve diğer işçilik maliyetleri dahilinde üretilen hizmetler için sunulan bir kredidir. Bu kredi hizmeti ile hasat dönemi tarihlerinde bir geri ödeme planı başlatılıyor ve kazanca dair bir hazırlık sunulmuş oluyor.

Sera Kredisi

Sera kurulumu veya mevcut seranızın bakımı ya da genişletilmesi amacıyla ihtiyaç duyacağınız finansman desteği için Sera Kredisi’ni sunuyoruz.

Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yapabilirsiniz.

Arsa Alım Kredisi Kredisi

Arazi ve yeni tarla alımlarınız için finansman desteğiniz Akbank’tan!

Arsa Alım Kredisi Kredisi ile 60 aya vade imkanı ve aylık eşit taksitler halinde ya da hasat döneminde geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bu süreçler ile devam eden diğer kredi hizmetlerinde de, durum tamamen bu minvalde ilerliyor. Yapılacak her çalışmayı ve yeniliği, online olarak sizlere duyurmak istiyor ve bankaların sürekli ürettiği çiftçi kredi hizmetleri konusunda çözümler üretmek istiyoruz. Her türlü yeniliği, fırsatı ve estetik detayı tek bir tıklama ile takip edebilir ve online olarak incelemeye devam edebilirsiniz.

Kredi Hizmetleri ve Başvurular

Çiftçi kredilerinde genellikle online başvuru yöntemi pek tercih edilmiyor. Çiftçilerimiz daha çok müşteri temsilcilerine telefon ederek bu konuda bir başvuru yapıyor. Bu konuda yapılacak kredi başvuruları ve çalışmaları için, detaylı iletişimleri Akbank Çiftçi Kredisi hizmetleri ile kullanabilirsiniz. Bir diğer adı da Akbank Tarım Kredisi olarak karşımıza çıkarılan bütün seçenekler için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizler de fırsatları takip etmeye devam edin. En düşük faiz ile alacağınız bu krediler, sizlere bütün konularda artı ve destek sağlayacaktır.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ