Aktif Bank Kredisi Nasıl Çekilir?

Aktif Bank Kredisi Nasıl Çekilir?

Aktif Bank Kredisi Nedir?

Bankacılık sektöründe, pek çok piyasa elemanı ve ürünü var. Özellikle kredi çekme konusunda hizmet veren katılım bankaları yanınıda, geleneksel kredi hizmetlerini farklı boyutlara taşıyan dijital bankalar da var. Bu bankalar, ülkemizde son dönemlerde hızla büyüyor ve kendini ön plana çıkarıyor. Peki ama Aktif Bank kredisi nerede çıkıyor karşımıza burada? Gelin hepsini inceleyelim. Sizin için ön plana çıkarılan bu çalışmalara göz atalım ve detaylandıralım. Dijital bankaların ön plana çıkması ve pek çok kişiye çözüm üretmesiyle birlikte, bazı bankalar kendi piyasasını oluşturmaya başladı. Özellikle büyük şehirlerde kendi imkanları ile kurulan bankalar, insanlara çözüm üretiyor ve ihtiyaçlar konusunda oldukça net seçenekler yaratıyor. Peki ama nedir bu ihtiyaç? Aktif Bank olarak ön plana çıkan Nkolay kredi hizmeti, son dönemlerin gözde hizmetlerinden. Çünkü Aktif Bank, kredi notu düşük olan bireylere kredi veriyor ve kredi notunuzu yükseltmenize yardımcı oluyor. Bunun için dijital olarak bu bankaya başvuru yapmanız gerekiyor.

Aktif Bank Kredisi Nasıl Çekilir?

Aktif Bank kredisi çekmek için, nkolaykredi.com.tr sitesine girmeniz gerekiyor. Bu krediyi çekmenizin tek yolu, online kredi başvurusu yapmanız olacaktır. Bu sayede daha hızlı, daha rahat ve daha sistemli bir çalışmaya dahil olmuş olursunuz ve kredi notunuz ne olursa olsun hızlı bir şekilde kredi çekmiş olursunuz. Profesyonelliğin ve ihtiyaçlara dair çözümlerin en hızlı hallerini sizler için özel olarak sunan sitemiz, Aktif Bank konusunda yeni sezon kampanyalarından da bahsediyor. Aktif bank, İstanbul merkezli bir banka olduğu için ve online bir banka olduğu için yalnızca bilgisayarınızla başvuru yapabiliyorsunuz.

SMS İle Aktifbank Başvurusu Oluyor Mu?

Aktif Bank için sms ile başvuru şu an için yok. Tabii talebe göre bu hizmetin de açılacağını düşünüyoruz ama, ihtiyaçlar dahilinde insanların online başvuru yapması çok daha verimli ve kolay olacaktır. Çünkü başvurularda detaylı bilgiler giriliyor ve minimum kredi notunun 1250 olması gerekiyor. Tabii daha farklı krediler için daha farklı ödeme seçenekleri de mevcut. Bu yüzden uzun vadeli taksit ödemeleri söz konusu olduğu zaman, insanlar daha rahat geri ödeme yapıyor. Aylık ödeme planınız düştükçe, yani ödeme tutarlarınız düştükçe, Aktif Bank kredi tutarı ve vade seçimleri değişiyor.

Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi başvurusu, Nkolaykredi.com.tr sitesine girerek yapılıyor. Bu siteye girin ve T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunu numaranızı girmeniz gerekiyor. Sonrasında durum çok daha hızlı bir şeklide ilerlemiş ve ön plana çıkmış oluyor. Banka hızlı bir şeklide sizin kredi notunuzu kontrol ettiği için, çok daha etkin bir çalışma çıkıyor karşımıza.
Kredi Onaylanınca Ne Yapmak Gerekiyor?

Aktif Bank krediniz onaylandığı zaman, işlemler tamamen dijital olarak ilerliyor. Size dijital bir sözleşme gönderiliyor ve bunu okuyorsunuz. Oldukça pratik ve kısa olan bu sözleşmeden sonra, Aktif kartınızın size ulaşmasını beklemeniz gerekiyor. Banka hızlı bir şeklide size aktif kartı ulaştırıyor. Sonrasında ise bu kartı kullanarak, istediğiniz bankadan ya da düşük komisyonlar ile ptt şubelerinden paranızı çekebiliyorsunuz. Yalnızca 10 ya da 15 TL masraf kesildiği için, gayet hızlı bir şekilde ödemenizi alabiliyorsunuz. İsterseniz, dijital bankacılık üzerinden de ödemelerinizi alabiliyorsunuz. Bu sayede ücretsiz eft ile çok daha hızlı bir şeklide ödeme alıyorsunuz. Bu konuda da ekstra masraf yapmamış oluyorsunuz.

Kredi Notu Ne Kadar Etkilidir?

Kredi notu, genel banka kredilerinde çok önemli iken, Aktif Bank üzerinde o kadar da önemli değil. En azından diğer bankalardaki kadar değil. Bu yüzden ortalama 1000 ve üzeri puanınız olduğu zaman, çok daha hızlı bir şekilde detayları kullanabilirsiniz. Başvurularınızı hızlı yapmak  isterseniz, nkolaykredi.com.tr sitesine uğrayabilirsiniz. Sonrasında her şey çok daha hızlı ve rahat ilerlemiş olacaktır.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 4 Average: 3.8]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  Vergi borcum var kredi cekemiyom bir yol gösterin

 2. Murat dedi ki:

  Vergi borcum var kredi cekemiyom

 3. Müslüm Kılınç dedi ki:

  10000 TL krediye ihtiyaç var

 4. Murat dedi ki:

  20 tl kırediye ihtiyacım var

 5. Dilek dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum

 6. Ismail Oruçoğlu dedi ki:

  4 adet kredim var ödenecek 4 tanede kredi kartı. Tamamını kapatıp, tek bankaya borçlanmak istiyorum. Mümkünmüdür.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İsmail Bey, bankaya gelerek görüşme sağlayabilirsiniz. Bilgilerinizin kontrolünün ardından görüşmenizde olumlu yada olumsuz dönüş sağlanılmaktadır.

 7. Firat dedi ki:

  2000 to ihtiyacim bar yardimci olurmusunuz

 8. Talip koç dedi ki:

  İhtiyaç dan kredi lazım

 9. Ali Özmen dedi ki:

  15000

 10. Çiğdem dedi ki:

  Mehaba babam emekli olmak icin kredi cekmek istiyor babam bankalarla calismadi hiç 25.000 tl ihtiyaci var

 11. ŞİRİN YILMAZ dedi ki:

  Banada lazım kredi

 12. Murat dedi ki:

  Aktif bankdan kredi kullandım tekrar kullanabilir miyim

 13. Ziya dedi ki:

  Kredi notum düşük kredi kullanmak istiyorum

 14. Ziya dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum

 15. Yasemim dedi ki:

  Ben emekliyim denizbanktan maaş alıyorum 4.000 tl kredi çıkyı bana 7000 lazımdı 1 ay önce çektim 3000 aktiften çekenilirmiyim

 16. Yasemim dedi ki:

  Ben emekliyim denizbanktan maaş alıyorum 4.000 tl kredi çıktı bana 7000 lazımdı 1 ay önce çektim 3000 aktiften çekebilirmiyim

 17. isa dedi ki:

  Icrada bir dosyam var maastan kesinti yapiyorlar 1 senedir satis elamaniyim sigortam maasim duzgn sekilde yatiyor 10.000 bin tl tum borclarimi kapatiyor sadece bankaya borcum kaliyor maastan duzenli bir sekilde odeme yapacagim olumlu veya olsuz doner misiniz ?

 18. Niyazi dedi ki:

  24bin lazım nasıl olur???

 19. Duran dedi ki:

  10000 kredi ihtiyaç var

 20. mustafa dedi ki:

  Kredi notu 1000 ve üstü olduktan sonra her banka Kredi verir…

 21. Derya dedi ki:

  İşten ayrıldım 2 aydır sigortasızım. 25 bin TL ihtiyacım var kullanabilir miyim nasıl olucak yardimci olur musunuz

 22. sevgiye dedi ki:

  lütfen

 23. Hikmet dedi ki:

  Merhaba bende 2000tl çektim şu anda 5000tl ihtiyacım var şuanda tekrar çekme şansım varmı acaba cevap verirmisiniz puanım 972 çıkarmı tekrardan.

 24. Tamer Köroğlu dedi ki:

  20bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz selamlar

BİR YORUM YAZ