İş Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

İş Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emekli olmayı hak eden bir çok kişiye özellikle iş bankası bir çok kampanya promosyon vererek emeklilere özel tarifeler düzenleniyor. Ve bankalar tarafından bir takım bilgi mesajları ile kişilere iletilir. İş bankası emekli olan kişiler için 300 tl kampanya ve promosyon veriyor. Bu para emekli olan kişinin iş bankası emekli maaşını alma isteğini onaylaması durumunda kişilerin ilk emekli parası ile beraber veriliyor. İş bankası bir takım prosedür gereği uyguladığı işlemler doğrultusunda emekli olan müşteriyle birebir yakından ilgilenir. Kişi iş bankası personeli ile emeklilik veya bir başka merak ettiği işlemler hakkında bilgilendirilir. Emekli olan kişilere özel kredi işlemleri ile uygun faizli olan limitler teklif edilir. Kişilerin ihtiyacı olması durumunda istediği limitte kredi çekebilir.

İş Bankası Emekli Olan Kişilere Promosyon Parasını Her Zaman Mı Veriyor?

Emekli parasını çekeceği ilk maaşının ardından promosyon parası bir defa alınıyor. İş bankası amaç olarak emekli olan müşterisine en doğru ve kaliteli hizmeti sunuyor. Güler yüzlü personelleri ile mesai saatleri arasında müşterinin her türlü işlemini itina ile yapılıyor. Müşteri önceliği olan kişilerde hamile ve bebekli olan anneler için ön sıralara alınarak işlemleri hızlandırılarak yapılıyor. İş bakası emekli olan müşterisini cep telefon mesajı ya da birebir görüşme talep ederek ihtiyaç krediler bilgisini veriyor. Düşü faizlerle emekli müşterilere özel krediler düzenleyen iş bankası her koşulda emekli müşterisinin yanında olduğunu gösteriyor.

İş Bankası Emekli Olan Müşterilerine Nasıl Destek Oluyor?

Her koşulda iş bankası emekli olan müşterileriyle gerekli ilgi ve hizmeti gösteren banka birçok emekli olan müşterilerinden tam not alıyor. İş bankası emekli maaşını alan birçok müşteri gerek atm den gerek içeriden emekli maaş parasını her ay alıyor. Emekli olan iş bankası müşterisi bankanın yaptığı her türlü kampanyadan veya promosyonlardan haberdar ediliyor. Banka personelleri emekli olan müşterisini hiç yormada telefon iletişim yolu ile gerekli hizmeti veriyor ve yardımcı oluyor. İş bakası emeklisi olan kişileri bu hizmetten son dere mutlu olduklarını belirterek bankasının yanındadır.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ