BodyCard Koruma Planı Nedir

BodyCard Koruma Planı Nedir

Bodycard Akbank bünyesinde oluşturulmuş olanakları ile müşterilerini memnun eden kart çeşitlerinden biri nedir. Peki akbank tarafından sunulan bodycard koruma planı nedir? son bir kaç aydır forum sitelerinde ve bankaya atılan bilgilendirme maillerinde sıkça karşımıza çıkan merak uyandıran konulardan biri. Özellikle yurt dışı seyahat yapan kişiler için öncelik kart seçeneği olabilir. 18 yaşını  doldurmuş ve medeni haklara sahip her birey için çalışıyor olması gerekmeden belirli koşullar dahilinde Akbank tarafından alına bilecek kart artık tek tıkla bile elinizin altında.

Akbank tarafından Bodycard güvenlik paketi diğer banka ve kurumlara ait olan kartlarınızı, anahtar, cep telefonu, cüzdan hatta bagaj gibi kişisel eşyalarınızın çalınması kaybolması gibi durumlarda size destek sağlar.

Akbank Bodycard 2019

Kartlarınıza ait oluşabilecek izinsiz harcama ve kayıp çalıntı gibi riskler için önce 50.000 TL tutarında yapılan her türlü harcama dahilinde güvence verir. Araç asistanı sitemi ile günün her saati 7/24 limitsiz ve ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Ev iş yeri anahtarlarının kaybolması, çalınması ya da hırsızlık neticesinde hasra oluşması gibi durumlarda çilingir hizmeti alabilirsiniz. Bu işlemler doğrultusunda ise 100.000 TL kadar olan harcamalar anlaşmalı kuruluşlar tarafından sağlanır.

Peki bu Bodycard sahibi olmak için ne yapabiliriz  ve nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle şubeye gitmek istemiyorsanız 444 25 25 Akbank çağrı merkezi aracılığı ile her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İnternet üzerinden akbank.com adresine girerek de araştırma yapabilirsiniz. Bu kartın prim tutarı ve ödeme şartları; Yıllık olarak 203 TL isterseniz Akbank kredi kartınıza ayda sadece 16,50 TL ödeyerek 12 taksitle Bodycard sahibi olabilirsiniz. Bu kartın sigorta süresi 1 yıl olup aksi beyan edilmediği sürece otomatik yenile sistemi ile işlem görür.

Ak Sigorta Anlaşmalı Bodycard

Üzerinize kayıtlı kartların ve teminat kapsamındaki kişisel eşyalarınızın çalışması ve kayıp hali durumunda Bodycard güvenlik paketi zararınızı karşılayarak hem maddi hem manevi sorun yaşamamanızı sağlar.

  • Çalınma ve kaybolma zararlarını ( teminat olarak göstermiş olduğunuz her şeyi kapsar)
  • Ücretsiz çekici servisi hizmeti
  • Yurt dışı güvenceleri
  • Çilingir hizmeti

Ak sigorta güvencesi ve yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerine sunduğu bodycard güvencesi oldukça makul ve ideal yatırım sistemlerinden biri. Bu sistem ilk olarak akbank müşterilerine özel olarak yapılan ve Türkiye’de bir ilk niteliğini taşıyor. Belirli bir ücret karşılığı bu kadar güvenlik derecesi ve ödeme sistemini bir arada bulabileceğiniz başka bir özellikli kart şuan için yok. Bu kart sahipleri için her hangi bir gelir belgesi ve benzeri teminat istenmemektedir. 18 yaşını doldurmuş her reşit bireyin başvurup alabileceği bir kart çeşididir.

Bodycard Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Günün her saati destek alabileceğiniz imkanlar tanıyan Bodycard işlemleri için 444 25 25 numaralı telefonu arayarak her türlü bildirimizi anında sağlayabilirsiniz. Yanınızda bulundurduğunuz her türlü kişisel eşyanızın çalınması ya da kaybolması durumunda 500 TL kadar masraflarınız anında karşılanır. Diğer ihtiyaçlar için ise bu limit 1.000 TL bulabilir.

Araç asistan hizmeti ile 7/24 limitsiz ücretsiz çekici hizmeti alabilirsiniz. Sadece yurt dışında geçerli olacak şekilde otel faturanızı ve seyahat biletiniz için 2.000 TL kadar acil ihtiyaçlarınız için ise 1.000 TL olacak şekilde nakit avans teminatı alırsınız.

Ev anahtarınızın çalınmış olma ve kaybolma gibi durumlarda hırsızlık neticesinde ya da benzeri şekilde kilit sistem hasarı yaşamanız durumunda çilingir hizmeti ve bütün masraflarını karşılayan hizmetini sunar. Bu işlem ile ilgili ödeme limiti 100 TL 2019 yılı için henüz güncelleme yapılmadı. Akbank hizmetlerinden biri olan müşterilerine özel olarak hazırlanmış bodycard hakkında bilinmesi gerekenler daha kapsamlı olacak şekilde öğrenmek istiyorsanız şubeyi ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcisi ile iletişime geçe bilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ