Emeklilere Faizsiz Kredi 2019

Emeklilere Faizsiz Kredi 2019

Emekli maaşlarının ortalama rakamları ile geçim zorluğu çeken ve hazırda birikimleri olmayan vatandaş çareyi kredilerde aramaya başladı. Son zamanlarda gündemde olan konulardan biri emeklilere faizsiz kredi 2019 yılında verilecek mi hangi bankalar böyle bir kampanya yürütecek. Emekliler maaşlarını çektikleri devlet bankaları haricinde artık özel bankaların yürütmüş olduğu maaş taşıma işlemlerini yaptırabiliyorlar. Yani alıştığımız ziraat bankası vakıfbank gibi devlet bankası şubeleri ile çalışmak zorunda değilsiniz artık. Üstelik maaş taşıma işlemleriniz karşılığında birden fazla hediye ve para puan gibi size özel uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda seçenekler sunana bankaları sizler için inceledik bilgilerine ve kapsadığı avantaj paketlerini inceleyebilirsiniz.

Emekliye Faizsiz Kredi PTT

Acil nakit ihtiyacı duyan emekliler için kefilsiz Ptt emekli kredisi veriyor. Maaşını Ptt iş yerlerinden alan emekli vatandaşlarımız için başka bir bankaya gitmeden geri ödemeleri için uğraşmadan taleplerini iletebiliyorlar. Sizde emekli maaşınızı ptt çekme sözü verin Türkiye’nin her ilinden kredi almaya hak kazanın. Size en yakın ptt şubesine giderek anında 60.000 TL kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Üstelik işlemleriniz aynı gün içerisinde gerçekleşip paranızı tahsil edebilirsiniz.

Kredi maliyet tablosunu bu şekilde inceleyebilirsiniz;

Kredi Tutarı 10.000 TL
Vade (Ay) 36
Faiz Oranı 3,18%
Taksit Tutarı 517,31 TL
Kredi Tahsis Ücreti 50 TL
Aylık Efektif Faiz 3,4569%
Yıllık Efektif Faiz 58,1596​​​​%​​

Size verilen örnekleme 10.000 TL krediler için geçerli olup şuan uygulanan faiz oranlarından hesaplanmıştır. Yapmanız gereken şubeye giderek form doldurmak ve anında kredi imkanından faydalanmak.

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank

Vakıfbank kendi müşterileri ve maaşını taşıyan vatandaşlar için 15.000 TL ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında düşük faizli 36 aya varan vadeler ile kredi vereceğini açıkladı. Devlet destekli diğer kredilerden faydalanamayan emekliler için 12 ay süre ile maaşını şubeden çekmesi sözü ile kefilsiz kredi sağlayacak.

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı
15.000 TL 36 AY % 2.01 200.00 TL % 18.1208

Kredi faiz oranı 36 aydan hesaplanmıştır sizin belirttiğiniz vade seçeneğine göre faiz oranında değişiklik gösterebilir masraf kalemleri için görüşmeler neticesinde fiyatlar değişebilir ayrıca ileri ödemeli plan oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliye Özel Faizsiz Kredi

Maaş ödemelerini ziraat bankası aracılığı ile alan emeklilere emeklinin artısı kredi paketi ile nakit ihtiyaçları gibi bir çok alanda kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca konut alımlarında evin değeri üzerinde %70 oranında kredi imkanı sağlayan ziraat bankası ipotek için eviniz gösterilmesi tek şartı ile finansman desteği sağlıyor.

Tüketici kredilerinde örnek maliyet tablosu;

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet
Oranı (%)
10.000 TL 36 2,27 100 437,74 TL 18,4125

Konut kredilerinde örnek maliyet tablosu;

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
50.000 TL 120 1,98 400 TL 1.544,10 TL 13,4213

Yıllık maliyet oranı ve tahsis ücreti ve vergiler baz alınarak tutar hesaplanmıştır. 36 yaş için hesaplandığında 1 yıllık sigorta masrafı ortalaması tüketici kredisi için 39.00 TL, konut kredisi için bu rakam 104,21 TL olarak belirtilmiştir. Bu kampanya kapsamında yapılan sigorta ücretleri değişir konut sigortalarında hem dask ve bireysel yaptırma zorunlulukları olup kişiye göre seçenekler değerlendirilir. Bireysel kredilerde ise bu durum değişir yaptırmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında maaşını banka aracılığı ile alan emekliler faydalanacaktır.

Sizde ziraat bankası emekliye özel faizsiz kredi imkanından  faydalanmak istiyorsanız detaylı bilgi ve başvurular için size en yakın şubeye giderek işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ