En İyi Altın Hesabı Hangi Bankada 2019

En İyi Altın Hesabı Hangi Bankada 2019

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirmenin ev güvenilir yolu olarak gösterilen bankaların altın hesapları artık en çok vadeli hesap çeşidi olarak hizmet veriyor. Sizde yatırımlarınızı bu yönde yapmak istiyorsanız işte size en iyi altın hesabı hangi bankada 2019 yılında seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bankalarda olan altın hesabını iki şekilde vadeli ve vadesiz olarak yatırabilirsiniz. Vadesiz açtığınız altın hesabında faiz almadan sadece yatırımlarınızı saklamanızı sağlar.

Hesabınız olmayan bir bankadan altın hesabı açmak için şubeye giderek işlemlerinizi kısa zamanda yapabilirsiniz. Çalışmakta olduğunuz bankadan açılacak altın hesabı için ise mobil bankacılık üzerinden hesap açma bölümünden seçenekleri takip ederek anında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın hesabında değerlendirmeler eksperler tarafından yapılır ve faiz oranları belirlenir. Bu seçeneğe ek olarak altın fonları da bulunmaktadır. Bu fonlar yönetim aşamasında ücretlendirilir.

 Altın Hesabı En İyi Banka 2019

Altın Hesabı İş Bankası

Altın hesabı ile ziynet  eşyalarınızı ve diğer altınlarınızı gram karşılığı hesaplayabilir İş bankası altın buluşmaları ziyaretiniz öncesinde kaç gram altın yatırımı yapacağınızı belirleyerek şubeyi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Birikimlerinizi altın olarak değerlendirip dilediğinizde nakde çevirme imkanı tanıyan iş bankası müşterilerine özel avantajlı tekliflerde sunuyor.

  • Vadesiz altın hesabı ile birikimleriniz çalınma riski olamadan banka hesabınızda muhafaza edilir.
  • Hesap açtırmak için şubelere başvurabilir internet ya da iş cep sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.
  • Altın hesabında 1 gr 995/1000 saflıktaki altın XAU değerine eştir.
  • Vadesiz altın hesaplarında 100.000 TL tasarruf mevduatı sigortasına tabidir.
  • Altın hesaplarında büyük oranda hesap çekim işlemlerinde 3 iş günü öncesi şube yetkilisine haber verilmelidir.

Altın alış ve satış fiyatlarının belli bir kur oranı yoktur günlük olarak değişir ve vadeli altın hesapları açılırken yatırımını yaptığınız altın gr oranı kadar hesaplama yapılır.

Altın Hesabı Yapı Kredi

Vadesiz altın hesabı güvenli bir şekilde altınlarınızı gram baz alınarak almanızı sağlayan bir mevduat hesabıdır. Hesap açtırmak için şubeye başvurabilir yada diğer kanallar ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızdan bankaya ait diğer tüm altın hesaplarına ücretsiz altın havalesi yapma imkanı tanır

Çalınma riski olmadan Altın gramajının düşük ayarlı ve ya eski olması gibi durumlar önemlilik taşımaz. Ayrıca işçilik maliyetleri ödemek zorunda kalmazsınız. En az 1 gram tutarından başlayan alım satımları yapabilirsiniz. Dilediğinizde şubelerden ya da size en yakın Yapı kredi ATM si kanalı ile hesabınızı açabilir havale işlemlerinizi bu hesap kanalı ile yapabilirsiniz.

Altın Hesabı Garanti

Birikimlerini altın ile değerlendirmek ve  düzenli şekilde altın alımı yapmak isteyenler için vadesiz altın hesabı kampanyaları olan Garanti bankası bu hesap sayesinde döviz ve TL cinsinden alımlarınızı yapma imkanı da tanıyor. Hesabınıza 7/24 internet şubesi ve 444 0 333 alo garantiden ulaşabilirsiniz.Vadesiz altın hesabında hesap işletim ücreti alınmaz. İşçilik maliyeti ödemezsiniz.

Vadeli Altın Hesabı

Vadeli altın hesabı ile altın birikimlerinizi yatırıma dönüştürerek güvenle saklayabilir avantajlı faiz oranları ile daha fazla değer kazandırabilirsiniz. Ayrıca çalınma korkusu olmadan güvenli şekilde değerlendirirsiniz. Vadeli altın hesabı sayesinde ziynet eşyalarınızın evde durduğundan daha çok değer kazanmasını sağlarsınız

Bilezik, yüzük, cumhuriyet altını yanı tüm takılarınızı altınlarınızı Garanti ye getirerek uzman eksperler sizin için değerlendirip gram bazında hesabınıza yatırmanızı sağlar. 100 gr üzeri altınlar için faiz oranlarına ek puanlardan değerlendirmeye alınır. Sizde vadeli altın hesabı için şubeleri ziyaret ederek aşağıda bulunan faiz fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vade Hurda Faiz Külçe Faiz
365-400 2,76% 2,78%
Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 41 Average: 2.6]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ