Evde İnternet Türk Telekom Konuşturan Alo Paket Kampanyası

Evde İnternet Türk Telekom Konuşturan Alo Paket Kampanyası

Son bir kaç yıldır telefonsuz İnternet kullanımı çoğalması ile birlikte ev telefon hatları nerede ise yok denecek kadar azaldı. İşte evde İnternet Türk telekom konuşturan alo paket kampanyası bu kapsamda değişiklikler getirmeyi hedefliyor. Bu alanda kesilen telefon hatları piyasada bazı firmalar için oldukça olumsuz şartlar oluşturdu. Eskiye dönüş için çeşitli yenilik ve kampanyalar getirerek müşterilerin ilgisini çekmeye çalışan Türk telekom evden konuşturan paketiyle şimdiden bir çok kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. Kampanya sadece ev telefonları kullananlar için ya da yeni hat bağlatanlara özel olarak uygulanmaktadır.

Evden bol bol konuşun diye dakikası 2,03 TL den başlayan fiyatlar sunan Türk telekom  bireysel aboneleri için hoş geldin kampanyası sunarak yenilikçi ve modern duruşunu sergilemeye devam ediyor. Yeni kampanyalar ve size özel hizmetler için en yakın Türk telekom şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

Konuşturan Alo Paket

Konuştukça kazanacağınız paket sayesinde harcadığınız dakikalar belli bir limite kadar cebinize İnternet paketi olarak geri yükleniyor. Bu kapsamda sadece yeni başvuru yapan bireysel aboneler yararlanacak ve geri cayma gibi koşullarda cezai ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Belli bir zaman sözü vererek alacağınız paket sayesinde konuştukça kazanacak ve İnternet kotanız sürekli cebinizde artı olarak kalacak.

Türk telekom evde İnternet abonesi olmak için en yakın müdürlük ya da hizmet binasına giderek kimlik fotokopisi ve 1 adet faturanız ile birlikte başvuru yaparak aynı gün işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Sabit hat bağlanması bazı durumlarda 3 günü bulabilir.

Başvurunuza istinaden alt yapı ve sabit hat kurulu için koşullar elverişli olduğu sürece problem çıkmadan işlemleriniz yapılabilir. Daha önceki hat sahipleri için bu işlem maalesef yapılamaz. Kampanyadan yararlanmanız için yeni abonelik açtırmanız gerekmektedir. Abonelik ücretleri firma tarafından paketiniz dahilinde belirlenmektedir.

Konuşturan Alo Paket Özellikleri

Eğer hem evden hem cepten işlemlerinizi daha ekonomik şekilde yapmak istiyorsanız size en iyi seçeneklerden biri olarak konuşturan alo paket tavsiye edebiliriz. Bu sayede konuştukça cep telefonunuza aktarabileceğiniz İnternet paketiniz olur ve daha fazla tasarruf etmiş olursunuz. Kullanmak istediğiniz paket sayesinde ek olarak alabileceğiniz farklı seçeneklerde sizin için mevcut. örneğin ev için aldığınız hat sayesinde televizyon programlarında en sevdiğiniz kanalları içeren tivibu paketlerinden size en uygun olanı seçerek çok az miktarlarda yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyalar dahilinde yapılan sözleşmelerde yasal prosedürlere uygun olacak şekilde belirli bir zaman hatta kalmak sözü vererek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz aksi taktirde belirli bir ücret karşılığı cayma hakkınızda var tabi.

Adil kullanım hakkı sadece İnternet paketleri için geçerlidir alo paket kullanıcıları sınırsız diledikleri kadar görüşme yapabilirler. Telefonu yurt dışına açık olan aboneler için ek ücret talep edilmez.

Türk Telekom Alo Paket Fiyatları 2019

Yenilenen kampanya ve 2019 yılı avantajları ile alabileceğiniz İnternet ve konuşma paketleri her cebe ve eve göre tasarlanmıştır. Aşağıda bazı paketleri kapsayan özellikleri inceleyebilirsiniz.

  • Ayda sadece 8 TL’den başlayan ekonomik paket fiyatları ile sabit telefonunuz için hizmet alabilirsiniz,
  • Ücretsiz kazanacağınız dakikaları hem yurt içi hem yurt dışı konuşmalarınızda kullanabilir,
  • İnternet ve sabit hat ile birlikte tek fatura üzerinden paket oluşturabilir,
  • Ek bir ücret ödemeden ücretsiz modem seçeneği ve telefon cihazı gerekmeden avantajından faydalanabilirsiniz,
  • Telefon numaranızı dilediğinizde değiştirebilir aynı paket üzerinden fiyatlandırmaya devam edebilirsiniz,
  • Güvenli İnternet hizmeti ve avantajları ücretsiz tanımlanır,
  • Telesekreter servisi paketine ek olarak tanımlanabilir.

Kampanya dahilinde Türk telekom alo paket fiyatları 2019 yılı için müşterilerine özel seçenekler ile abone merkezlerinde hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi almak ve size en uygun paketleri öğrenmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ