Garanti Bankası Araç Kredisi 2019

Garanti Bankası Araç Kredisi 2019

Bireysel ve kobiler için araç kredisi için Garanti bankasına başvuruda bulunabilirsiniz. Otomobil kredileri ve kampanyaları için Garanti bankası araç kredisi 2019 yılı seçeneklerini değerlendirerek istediğiniz finansman desteğini sağlayabilirsiniz. Krediler ve bir çok kampanya için dilerseniz garanti.com adresinde başvuruda bulunabilir şubeye giderek müşteri özel seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Garanti bankası bir çok alanda müşterilerine özel kredi ve özel faiz uygulamaları yapıyor. Taşıt kredileri için dilerseniz motosiklet ve elektrikli motor ve benzeri araç türevi alımlarınızda kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Sıfır ve 2. el araç alımlarınızda faiz oranı değişmeden 48 aya kadar taşıt kredisi alabiliyorsunuz. Kredi almak için gelir belgesi ve teminat şartı arayan banka İnternet ön onayı alarak şubeden aynı gün içerisinde krediyi alabiliyorsunuz. Daha önce banka ile yapılan her hangi bir işleminiz yok veya müşterisi değil iseniz direk bankaya başvurmanız gerekli. Faiz oranları araba firmaları ile yapılan anlaşmaya göre değişebilir.

Alacağınız 8 yaşa kadar araçlar ile sıfır otomobilin vade ve faiz oranı aynı şekilde uygulanmaktadır.

  • TAKSİT TUTARI 1.745,12 TL
  • TOPLAM GERİ ÖDEME TUTARI 71.415,88 TL
  • FAİZ ORANI% 1,99

Masraf ve Ücretler

  • Kredi Tahsis Ücreti: 1.000,00 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 26,2143

Garanti bankası otomobil kredileri ve diğer bilgiler için oluşturduğu ATOM sitemi ile 444 68 66 telefon numarası ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Ayrıca kobilere özel ticari araç alımında sunulan avantajlı hizmet ve koşulları değerlendirebilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Nasıl Alınır 2019

Her marka ve model için avantajlı teklif ve faiz oranları ile Garanti taşıt kredisi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bireysel olarak alınan ticari araç kredilerinizde 60 aya kadar vade seçeneğini kullanabilirsiniz. Yeni ya da 2. el araçlar için yaşı ve kredi vadesi toplamında 108 ay olacak şekilde ödeme tablosu oluşturulabilir. Kobiler için bireysel taşıt alımlarında araç bedelinin 100.000 TL kadar olan kısmı için 70.000 TL aşan kısmı için %50 olarak kredi alınabilir.

Anlaşmalı bayilerden yapacağınız alımlar için ise banka şubesine gitmeden sizin yerinize bayi bütün işlemlerinizi banka ile anlaşması doğrultusunda halleder. Siz sadece evraklara imza atarsınız. Kredi faiz oranları ve vadeyi bayi ile görüşür ve değerlendirirsiniz. Ayrıca araç kasko ve sigortası kapsamında Garanti bankası tarafından özel avantajlar ve seçenekler alabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Taşıt alımlarında kullanmak istediğiniz kredi çeşidini belirleyerek banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti bankası ve bayilerin aralarında yapmış olduğu kampanyalar doğrultusunda şubesiz işlemlerinizi gerçekleştirebilir artı vade süresi ve vergi indiriminden faydalanabilirsiniz. Bayi tarafından sizin adınıza yapılan kredi başvurusu için sadece kimlik fotokopisi ve gelirinizi belgelemeniz yeterlidir.

Sıfır araç alımlarında uygulanan vergi indirimi için banka ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bayiden alınan araçlar için vade seçeneği değişebilir. Başvuruda bulunacağınız garanti bankası taşıt kredisi için İnternet ön onayı ve şube yöntemini deneyebilirsiniz. Soru ve yorumlarınızı aşağıda yazarak bize bildirebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ