Garanti bankası Bankamatikte Param Kaldı

Garanti bankası Bankamatikte Param Kaldı

Bankamatikte yaşadığımız bazı problemler olabiliyor bunların başında gelen para sıkışması oldukça endişe verici olaylardan biri olabilir. Her banka da olacağı gibi garanti bankası bankamatikte param kaldı gibi sorularınızın cevabı için sizlere araştırma ve kesin bilgiler aktaracağız. Bankamatikten kalan paranız için endişe yapmamanız öncelikli bilmeniz gereken bir konudur. çok aceleci ve heyecanlı davranırsanız işlemleriniz aksayabilir. özellikle bankamatik önünde iken yapmanız gereken müşteri hizmetlerini hemen aramanız. Gece geç saate bu problemi yaşıyorsanız tek çare 444 0 333 müşteri hizmetleridir.

Eğer paranızı çalışma saatleri içerisinde bankanın önünde bankamatiğe sıkıştırmış iseniz ya da kaldı ise içeriye güvenliğe haber verebilir karşılığında sizden forma doldurmanızı isterler ve işleminizi dakikalar içerisinde halledebilirsiniz.

Garanti ATM Para Sıkışması

Korkulu rüyamız olan bankamatik para sıkışması kimi zaman sistemsel arıza ya da ani elektriksel sorunlardan olabiliyor. Bu tip durumlarda müşteri hizmetlerinden yardım almalısınız. Eğer bankaya uzak bir yerdeki serbest ATM gibi yerlerden işlemleriniz esnasında oldu ise size bir ekip yönlendirebilirler. Fakat bankanın önünde yaşadığınız problemlerde banka görevlileri ya da güvenlik görevlisi sizin için bankamatiği açarak bir imza karşılığı paranızı iade eder.

ATM üzerinde olan kamera sistemi sayesinde işleminizi yaptığınız saatteki görüntüleri incelemeye alma aşamasında sizin çok işinize yarayacaktır. O yüzden bu tip durumlarda zorluk açamamak adına işlem saatinizi not etmeniz gerekli. Yani banka inceleyerek size zorluk çıkaramadan işleminizi yapar. İşlemleriniz en kısa süre yapmak için doğru bilgi ve zamanı bilmeniz yeterli. Paranız sıkıştığında herhangi bir şekilde zorlama yapmayınız zaten başkası gelse dahil işlem yapamaz bankamatik otomatik olarak hata verir.

Garanti Bankası Bankamatikte Kart Kalırsa Ne Yapılır?

Bankamatikte paranız kalma durumu ile aynı yolları izleyerek bu işlemi de çözebilirsiniz. Buradaki tek fark kartınızı hemen iptal edebilir ve daha güvende hissedebilirsiniz. Bu tip işlemlerde bankadan yardım almanız durumunda kart iptali olmadan sıkıştığı yerden kartınız anında çıkartılabiliyor. Kimlik göstermeniz dahilinde işlem yapılmadan alabiliyorsunuz.

Kredi kartı bankamatik kartı gibi sıkışan  kartlarınız özellikle sistemsel arızalar ise ekip çağırabilirsiniz. Zaten sizin kartınız çıkarılana kadar bankamatikten başka kimse işlem yapamaz. Sıkışılan kart için başka türlü bir işlem yapamazsınız. Yani ya bekler çıkarılmasını bekler ya da anında iptal edebilir orada bırakabilirsiniz.

Özellikle arızalı bankamatiklere işlem yapmak için kartınızı takmaya çalışmaya uğraşmamak gereklidir.

ATM’de Sıkışan Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Sıkışan paranızı aynı gün alamamış iseniz başvurularınızın ardından banka incelemesini tamamlayıp paranızı aynı gün içerisinde hesabınıza tanımlar. Aslında çekilmeyen para zaten hesabınızdan bazı durumlar da düşmez ama bunu siz görüntülemeye bilirsiniz. Banka hesabından çekilmiş gibi gözüken işlemler de ise bankamatik kamera görüntülerine bakılarak inceleme anında yapılabilir.

Yani yapılan işlem sonrası haber vermeniz durumunda çok kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirler. Hesaba geçmeyen paranız için tekrar banka ile iletişime geçebilir ya da müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bankanıza bağlı ATM’de sıkışan para ne zaman hesabınıza geçer? gibi sorularınızı yukarıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz. Banka ile bağlantılarınız da problem yaşamamak için bankamatik adresi ve saati gibi konuları not almanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ