Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Garanti Günlük Para Çekme Limiti 2019

Garanti Bankası hesap sahibi iseniz size Atm’ler den günlük limit ve diğer işlemleri hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Garanti Bankası bünyesinde ATM lere genelde paramatik deniliyor.Bildiğiniz üzre özel Bankalardan biri olan Garanti Bankası ayrıca pek çok yeniliğide beraberinde sürdürmektedir. Günlük limit ve diğer işlemleriniz hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Garanti ATM’lerinden Günde Ne Kadar Çekebilirsiniz ? Her bankanın limit belirlemesi gibi Garanti Bankasınında kendine ait limit bilgileri mevcut. 24 saatlik zaman dilimi içinde çekeceğiniz yatıracağınız paranın belirli miktarları var. Çoğu bankada 1.000 Tl gibi rakamlardan bahsedilirken Garanti Bankası Atm’lerin den günlük 2.000 TL ye kadar para çekmeniz
mümkün.

Garanti Atm’sinden Para Yatırma Limit Bilgisi

Çekeceğimiz tutar kadar yatıracağımız meblalarda önem arz etmekte. 2018 Tarihi itibari ile ATM’ lerden 12.000 TL’ye kadar para yatırabilirsiniz. Bu bankanın vermiş olduğu limit zamana göre değişkenlik göstermek ile birlikte kişiye özel opsiyon tanınmamaktadır. Garanti Bankası Atm Para Çekme Limit Artışı Yukarıda da belirttiğimiz gibi kişiye özel herhangi bir limit arttırımı söz konusu değil Garanti Bankası müşterileri arasında fark gözetmeksizin günlük limitlerini aynı düzeyde tutmaya devam ediyor. Talepleriniz doğrultusunda banka yetkilileri dahil buna herhangi bir müdehalede bulanamayacaktır. Kartlar ve işlemler doğrultusunda bankanın yapmış olduğu bir kaç kart bilgisinide size aşağıda aktaracağız.

2019 Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Günlük Para Çekme Limiti 2019

Garanti Paramatik Diğer Bankalar Yurtdışı Para

Maaş Çekme / Maaş Kartı : Mastercard: 2.000 TL
Maestro Kart : 2.000 TL
Visa/Electron Kart 2.000 TL
Kredi Kartı 2.000 2.000 TL
– –

*Paramatiklerden kartlı olarak yapılan GSM TL yükleme işlemlerin limiti, günlük 1.000 TL’dir.
*Paramatiklerden kartlı olarak yaptığınız bağış işlemi limiti, günlük 3.000 TL’dir.
*Paramatikten kartlı olarak yapılan şans oyunu limiti, günlük 5.000 TL’dir.

Günlük Para Çekme Limiti Arttırma

Garanti günlük para çekme limiti arttırma yapabilmek için müşteri hizmetlerini aramanız ya da şubenize giderek konu hakkında gereken işlemleri yaptırmanız gerekmektedir.

 

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ