Garanti Bankası Konut Kredisi 2019

Garanti Bankası Konut Kredisi 2019

Konut kredilerinde öncü bankalardan biri olan Garanti bankası size ev alırken uzmanları sayesinde büyük bilgiler sağlayabiliyorlar. Bu bilgilendirme sayesinde Garanti bankası konut kredisi 2019 yılında size sundukları özel seçenekleri inceleyebilirsiniz. Doğru Evi bulmanız ne kadar önemli ise ödeme ve koşullarınıza en uygun bankayı bulmanız da o kadar önem arz eder. Bütçenize en uygun Mortgage seçeneklerini değerlendirmek için Garanti 7/24 sizlerle. Dilerseniz şubelere uğrayarak bu işin eğitimini almış sertifikalı Mortgage uzmanları ile size en uygun kredi seçeneğini değerlendirebilir bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama 2019

Ara Ödemeli Mortgage: Çalıştığınız kurum aracılığı ile belirli dönemlerde prim ya da ikramiye gibi ücretler alıyor iseniz bu kredi çeşidi size göre. Ara ödemeli Mortgage sizin belirlediğiniz vade aralıklarında daha sık ödeme yapabilir ve taksit hariç ek bir ödeme yapar iseniz avantajlarından faydalanabiliyorsunuz.

Azalan Taksitli Morgage: Ödeme planınızı başlangıçta yüksek sonraki aylar da düşürmek istiyorsanız azalan taksitli konut kredisi tam size göre

Sabit Faizli Mortgage: Taksitler hiç değişmeden hep aynı kalsın istiyorsanız siz sadece vade seçeneğini belirleyin uygun faiz oranlarını değerlendirmek kalsın.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama 2019

Değişken Faizli Mortgage: İleri gelen aylarda faizlerin düşmesini bekliyorsanız kredi ödemelerinizin buna göre değişmesini istiyorsanız  değişken fazili konut kredisini tercik edebilirsiniz. Bu kredi çeşidi tercihinize göre 1,3,6 ve 12 ayda bir bulunduğunuz aydan önceki ay içerisinde TÜİK tarafından TÜFE yıllık değişim oranı göz önüne alınarak hesaplanan bankanın güncel konut faizine göre otomatik olarak güncelleme yapılır.

Evini Gösterene Mortgage Kredisi: Sahip olduğunuz evi teminat olarak gösterdiğiniz taktirde yüksek limit ve uzun vadede alabileceğiniz kredi türü.

İş Yeri Mortgage Kredisi: Yeni bir iş yeri almak yada sahip olduğunuzu değiştirmek geliştirmek mi istiyorsunuz. Dilerseniz satın alacağınız iş yerini kiraya verip yatırım olarak değerlendirme imkanı tanıyan kredi tam size göre.

  • Krediyi çektiğiniz zaman banka tarafından geçerli olan iş yeri kredi faiz oranları geçerlidir
  • Sadece yatırım amaçlı aldığınız iş yerleri için geçerlidir
  • Teminat olarak iş yerinizi gösterebilirsiniz
  • Kefil koşulları değişkenlik gösterir
  • Ekspertiz değerinin %100 oranına kadar kredi talep edebilirsiniz.

Konut Kredisi Koşul ve Masraf Kalemleri 2019

Faiz oranları hayat sigortalı kiracı mortgage kampanyasına göre hesaplanır. Kredi talep ettiğiniz tarih baz alınarak uygulama yapılır. Banka faiz oranı ve vadeleri krediyi kullandığınız gün değiştirme hakkını saklı tutar. En fazla kullanabileceğiniz 2019 yılı itibari ile konut kredisi 500.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarınızın %0,5’i kadardır. Bu doğrultuda Konut kredisi koşul ve masraf kalemleri 2019yılında değişkenlik gösterebilir.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ