Garanti Bankası Leasing

Garanti Bankası Leasing

Garanti leasing sayesinde ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı orta ve uzun vadede sayın alma imkanı elde edersiniz. Size özel seçenekler sunan garanti bankası leasing sayesinde taksitlerinizi uzun vadede ödeyebilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayarak daha karşı çıkarsınız. Uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı sayesinde her türlü kredi ihtiyacınızı anında değerlendirip çözen ekibi ile tanışmak için şubeye giderek bütün sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Leasing işlemlerinden yararlanmak için şahıs şirketi olması şartı ve her türlü ortaklığın kabulü doğrultusunda serbest meslek mensupları yararlanabilir. Her tülü amortismana bağlı makine ve ekipmanı Leasing yapabilir bir çok makine çeşidini bu kapsama dahil edebilirsiniz.

Garanti Bankası Leasing İşlemleri

Leasing şirketine göre değişir ve uzun kısa vadeye yayılmış kira bedelleri olacak şekilde ayarlanmıştır. Bil hasta gayrimenkul işlemlerinde leasing şirketi tarafından satın alınması sırasında alınacak tapu harcı binde 5 olarak belirlenir. Granti bankası bu tür varlıkları Leasing ile kiraya verebiliyor. Bu varlıklara örnek gösterecek olur isek;

 • Tıbbi cihazlar
 • İş makineleri
 • Özel araçlar
 • Tekstil cihazları
 • Metal işleme cihazları
 • Teknolojik ekipman
 • Baskı makinesi
 • Mobilya donanım aletleri
 • Isıtma Soğutma sistemleri
 • Hava taşıtları
 • Ses ve görüntü sistemleri
 • Binek taşıtlar
Garanti leasing işlemleri aslında çok basit ve kullanım süreleri oldukça sade bir şekildedir. Eğer sermaye satın almadan kiralama yoluna gidecekseniz bir makine veya araç gibi talebiniz var ise garanti leasinge bildirmeniz yeterli olacaktır. Yapmak istediğiniz işlemi garanti leasing çalışanları sisin için her koşul ve şartı ile araştırarak alternatif yollarını bulur. Bu aşamada kredi alma gibi durumlarınızda firmaya değerlendirme seçenekleri de sunar. Bu değerlendirmelerin olumlu sonuçlanması ile birlikte kiralama sözleşmesi hazırlanır. Sözleşme bitiminde kiralanan varlıklar tümü ile size devredilir.

Garanti Leasing Hizmet Paketleri

Garanti leasing avantajları bir çok işletme tarafından her türlü ihtiyaçta karşılanabilir nitelikte paketlere sahip. Aslında leasing paketini birde şu yönden değerlendirebilirsiniz. Sermayenize dokunmadan esnek ödeme imkanı ile ihtiyaç duyduğunuz işletme ekipmanlarını kredili şekilde alabilirsiniz. Yani hem nakitten hem birikimden yana daha avantajlı olursunuz.

İş Makinesi Paketi

Ekskavatör ve Backhoe Loader alımlarında finansman desteği için özel verilen paketlerden banka limiti etkilenmeden, operasyonel kolaylıkla, sabit ödeme, sizin belirttiğiniz taksit ile  para birimi fark etmeden  sözleşme süresi boyunca %1 KDV avantajıyla çok hızlı sonuç alırsınız.

Ekskavatör alımlarında
%13 peşinat
60 aya kadar vade sunan
155.000 EUR’ya kadar hazır limit belirlenmiştir

Forklift Leasing Paketi

Bütün alımlarınızda aynı iş makinesindeki seçenekler ile birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Forklift alımların da
%12 peşinat
60 aya kadar vade süresi
70.000 USD’a kadar hazır limit

Cnc Metal İşleme Paketi

Önceden hazırlanmış makine paketleri ile uzaman kadrosunun size sunacağı seçenek ve alım şartları yer almanktadır.

%15 peşinat
48 aya kadar vade
76.000 USD’a kadar hazır limit

Bu seçenekler harici hizmet paketlerinden faydalanmanız için size özel oluşturulmuş leasing türleri olabilir. Banka şubesine gitmeniz durumunda garanti leasing hizmet paketleri seçeneklerini inceleyebilir ve size en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. Daha önce bu tür işlemlerden faydalanmadı iseniz öncelikle araştırma yapmanızı öneririz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ