Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir

Türkiye’nin yenilikçi bankalarından biri olan Garanti Bankası her geçen yıl müşteri potansiyelini arttırarak ciddi bir kitleye hizmet vermeye devam ediyor. Çoğumuzun kullandığı Garanti bankası otomatik ödeme talimatı nasıl iptal edilir belli bir prosedürü vardır. Bankaların ortak özelliklerinden biri olan otomatik ödemeler müşterinin kendi talebi ve işlemleri üzerine yapılır aylık ya da ödeme günleri geldikçe otomatik olarak kredi kartı ya da vadesiz hesabınıza ait banka kartından çekilir. Bu işlem için banka herhangi bir komisyon istemez. Faturalarınız bu sayede hem gecikmemiş olur ve yatırmak için farklı veznelerde zaman kaybetmemiş olursunuz.

Bu işlem siz dilediğinizde iptal edilir. Kredi kartı kullanıyorsanız ve otomatik ödemelerinizi bundan yapılıyorsa İnternet bankacılığı sisteminden kredi kartı işlemlerinize girerek otomatik ödeme talimatı iptal butonuna basmanız yeterlidir. İptal işleminiz anında gerçekleştirilir. Bu işlemden önce yansıyan faturalarınızı ödemek zorunda kalırsınız.

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

Kampanya ya katılmak için Fatura yazıp 3340’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Sisteme kayıtlı bulunan kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bonus Flaş ve garanti şubesi, 444 0 333 alo garanti üzerinden işlemlerini yapabilirsiniz. Sisteme kayıtlı olan telefonunuza katılım koşullarınız gönderilmektedir. Her otomatik ödeme talimatınız için 10 TL bonus para kazanırsınız. Bonus American Express ile verilen talimatlarda her yeni otomatik ödeme için 15 TL toplamda 75 TL bonus kazanırsınız

  • Kampanyada müşteri toplamda 50 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Money Bonus, Bonus Genç, Bonus American Rxpress, Bonus Flexi, Flexi kredi kartları ile verilecek otomatik ödeme talimatları da dahil edilmiştir.
  • Bu kapsamda kazandığınız bonuslar kullanılabilir açık statüdeki kartınıza yüklenir.
  • Birden fazla karta verdiğiniz otomatik ödeme talimatı en çok ve en son verdiğiniz karta yansır.
  • Kampanya süresince otomatik ödeme talimatlarınızı iptal edebilirsiniz. Tekrar tanımlama işlemi yaparsanız artı bonus kazanamazsınız.

Otomatik ödemelerinizde banka tarafından komisyon ve ek ücret talep edilmez. Dilediğinizde cayma hakkına sahipsiniz.

Bonus Otomatik ödeme Talimatı Kampanyası 2019

Bonus kart sahibi müşteriler için yapılan otomatik ödeme kampanyalarında yukarıda bildirdiğimiz hizmet ver koşullar verilmektedir. Müşteri ayrıcalığı ve artı bonus gibi işlemler söz konusu değildir. her yıl yapılan bu kampanya kapsamında her kart sahini bonuslu yararlanır.

Yüklenen bonus paraları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu işlem karşılığı alınan bonuslar nakit para olarak çekilemez. Kampanya kapsamında verdiğiiniz otomatik ödeme talimatları 3 ay iptal edilmeden kalması zorunludur aksi taktirde verilen bonusu banka geri talep etme hakkını saklı tutar.

İşlemlerinizi İnternet ve mobil bankacılığı uygulaması ile kullanıcı adı şifre ile girdiğiniz Garnati cep şubelerinden kredi kartları kısmında otomatik ödeme talimatı ver ve iptal butonlarından rahatlıkla yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapmak istediğiniz işlemlerinizde faturalarınızı yanınıza bulundurun. Otomatik ödemelerde fatura üzerindeki tesisat no ve benzeri bilgileri soracaklardır.

Yapacağınız bonus otomatik ödeme talimatı kampanyası 2019 işlemleri için ayrıntılı bilgiye Garanti bankası İnternet sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Diğer bankaların kampanyaları için bizi takipte kalın. Sorularınızı ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 13 Average: 2.2]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ