Garanti Bankası Personel Alımı 2019

Garanti Bankası Personel Alımı 2019

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 alınacak personeller üç farklı değerlendirmeye tabi tutulur. Garanti bankasının işe alım politikalarında en çok önem verdiği kriter tecrübe olmaktadır. Dolayısıyla tabi tutulan değerlendirmeler tecrübe farkına göre belirlenir. Bu değerlendirmeler Üniversite öğrencisi, Üniversite mezunu ve tecrübeli personel olarak yapılmaktadır. Üniversite öğrencileri için dikkat edilen hususlar arasında yaş, başarı, yabancı dil gibi faktörler vardır. Bankalar genellikle genç personellerine eğitim vermektedirler. Bunun sebebi gençlere yapacakları işin yapabilme yetisini kazandırmak ve psikolojik olarak hazırlamaktır. Garanti bankası 2019’da 3 farklı alanda gençlere yönelik iş ilanını duyurmuştur. Bunlar; Garanti gelecek, yetenek günü ve müşteri temsilciliğidir. Garanti gelecek programında bankanın verdiği eğitim sonucu şubede çalışırken, müşteri temsilcilerindense telefon bankacılığı işlemlerine dair çalışma söz konusudur.

Garanti Bankası İş İlanı 2019

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıtılar özellikle bankacılık sektörünü kötü etkilemiş durumda. Bunun sebebi Türkiye’deki dış borcun büyük birçoğunun özel sektöre dolayısıyla da bankalara ait olması. Doların ani yükselmesiyle dış borç yükümlülüğü bir anda artan Türkiye’de daha sonra yaşanan normalleşme sürecine rağmen hala birtakım sıkıntılar varlığını koruyor. Ekonomik durgunluk yaşanması ve sanayi sektöründeki küçülmenin Türkiye ekonomisi geneline yansıması ihtimali bankaları temkinli yaklaşmak zorunda bırakıyor. Çünkü ekonominin küçülmesi yatırımların küçülmesi tasarrufların azalması ve paraya olan talebin düşmesi anlamına geliyor. Bu durumsa diğer birçok bankanın iş ilanlarında görüldüğü üzere Garanti iş bankası ilanı 2019’u da kötü etkilemiş durumda. Bankaların 2019 yılına dair duyurdukları yapılacak alım sayısı geçen yıllara göre oldukça düşük seviyede. Garanti bankasında ise yalnızca 5 farklı pozisyon için iş ilanı yapılmış durumda. Bu pozisyonlar, Şube görevlisi, güvenlik görevlisi, Talent day, Telefon bankacılığı müşteri temsilciliği gibi pozisyonlardır. Siz de garanti bankasının internet sitesinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Pozisyonu

Garanti bankası 2019 yılına dair duyurduğu ilanlarda İstanbul ilinde güvenlik görevlisi alınacağını açıkladı. Güvenlik görevlisi pozisyonu için asgari düzeyde de olsa birtakım şartlar bulunuyor. Bu şartlar en az 1,75 boya sahip olmak, lise mezunu olmak, istanbul’da ikamet ediyor olmak ve silahlı güvenlik kimliğine sahip olmak. Böylece Garanti bankası güvenlik görevlisi pozisyonu için gereken koşulları açıklamış olduk. 2019 yılında Garanti Bankası’nın açık pozisyonlarını takip ederek şartların uyması halinde bankaya başvuruyu yapabilir ve kabul edilmeniz durumunda Garanti Bankası bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ