Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası Taşıt Kredisi olarak, pek çok hizmet sunuluyor. Son yıllarda herkesin olmazsa olmazıdır araçlar, eskiden toplu taşıma olarak tercih ediliyordu. Ancak günümüzde şartların iyileşmesi ve arabanın insan hayatında ihtiyaç haline gelmesiyle her hanenin bir hatta iki aracı olmaya başladı. Birçok vatandaşımız için hayal olan araba artık bankaların sağladığı uygun kredilerle hayal olmaktan çıktı. Peki taşıt kredisi veren bankalar müşterilere hangi şartlarda kredi imkanı tanıyor. Maksimum otomobil kredisi veren bankalar hangileri? İkinci el araç kredisi nasıl alınır? Bugün ki yazımız da sizler için ele aldık. Eğer araç almak niyetindeyseniz yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

 Araç Kredisi Alırken Garanti Bankası Hangi Şartları Sunuyor?

Garanti bankası araç kredisi alırken, belirli şartlar var. Merak edilen sorular, Araç Kredisi Almak İçin İstenen Belgeler Neler? Şeklinde oluyor. Bankalardan kredi kullanmak kolay gibi görünse de birkaç işlemi gerçekleştirmeden kredi almak pek mümkün olmamaktadır. Bunların başında kredi geçmişiniz ve kredi notunuz gelmektedir. Geçmiş dönemlerde bankalarla problem yaşamadıysanız, istenilen kredi notuna sahipseniz büyük olasılıkla ihtiyacınız olan miktarda taşıt kredisi almanız mümkün. O halde gelin birlikte bakalım. Genel olarak bankaların kredi işlemleri için istediği evraklara;

  • Nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet aslı veyahut fotokopisi
  • İsteniyor ise gerçek bir oturduğunuza dair ikametgah belgesi
  • Maaş bordrosu yada gelir durumunuzu gösteren belge (kira, ek gelir, nafaka ) gibi
  • Esnaf olarak kredi çekmek isteyenler için vergi levhasının fotokopisi ve vergi numarası
  • Teminat olarak herhangi bir gayrimenkul gösterilecekse onun tapu fotokopisi
  • Emekli olarak kredi çekecekler için emekli numarası, maaş cüzdanı gereklidir.
  • Doğru adreste oturduğunuza dair 3 aylık (elektrik, su, doğal gaz, internet, telefon) fatura fotokopisi istenen belgeler arasındadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Kapsamları

Kredi kapsamları olarak ön plana çıkarılan pek çok seçenek var. Otomobil almak isteyen bireyler için oldukça güçlü bir hizmet sunan Garanti bankası taşıt kredisi olarak da gayet etkin çözümler sunuyor. Bu yüzden tamamen hızlı, rahat ve özverili fırsatları yakalayabilmek adına çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Geç kalmayın ve size dair büyüyen, yenilenen ve online ödeme seçenekleriyle karşınıza çıkarılacak her türlü detayı takip edin. Ayrıntılı hizmetler, fırsatlar ve uygun kullanım çalışmaları açısından geç kalmayın ve birkaç tıklama ile karşınıza çıkarılacak her türlü seçeneği takip edin. En güzel otomobil modelleri sizin olsun.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama ve Tablolar için tıklayınız.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ