Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti bankası taşıt kredisi olarak ön plana çıkarılan bütün çalışmaları ve seçenekleri online olarak sizlere sunuyoruz. Bildiğiniz gibi banka bazlı hizmetlerde, otomobil satın almak için kredi çekmek oldukça kolay. Çünkü bir ev kredisine göre bütçeler düşük oluyor. Bununla birlikte farklılıkların ve detayların ön plana çıkması gibi bir de konu var ki, tamamen ihtiyaç halinde kullanılan ihtiyaç kredisi gibi kredi çekilebiliyor otomobil almak için. Gelin, Garanti Bankası Taşıt Kredisi Şartları neymiş hepsini incelemeye başlayalım.

Garanti Bankasından Taşıt Kredisi Şartları

Pek çok banka, otomobil satın alınması konusunda (ya da motosiklet), müşterilerine kredi desteği sunuyor ve uygun geri ödeme seçenekleri ile bu hizmeti veriyor. Hayallerinizde yer alan bir otomobili satın almak ve bunu hızlı bir şekilde yapmak için, Garanti Taşıt Kredisi tam da size göre. Kefilsiz ve 48 ay vadeli olarak ön plana çıkarılan bu kredilerde (4 sene), oldukça uygun geri ödeme seçimleri bulunmakta.

  • Marka ve model bazında cazip kampanyalar sunulmaktadır.
  • 48 aya varan vadelerle kredi kullanılabilmektedir.
  • Gelir akışınıza uygun ödeme planı seçenekleri oluşturulabilmektedir.
  • Teminat olarak satın aldığınız aracın rehini yeterlidir. “0” kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • 2. el taşıtlar, aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı en fazla 108 ay olacak şekilde kredilendirilmekte ve bu krediler için kefil talep edilebilmektedir.
  • Bireysel müşteriler ile gerçek kişi KOBİ müşterilerin bireysel amaçlı taşıt kredileri için kredilendirme oranı; araç bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50’dir.

Bu şartlar, verilecek hizmet ile doğrudan ilgilidir.

Peki Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faizi Nedir?

Bunun cevabını önce bir tablo ile açıklayalım. Aşağıda gördüğünüz tabloda, Garanti bankası taşıt kredisi faiz oranları konusunda net bir bilgi var. Tabi bu bilgi, biz bu yazıyı yayımlar iken güncel olarak sunuluyor idi. Şu an ki oranlar için, Garanti bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilir, daha net bilgiler alabilirsiniz değerli okurlarımız. Ama yeni kampanyalar olur ise biz sitemiz üzerinden sürekli bu konuya ilişkin duyurular yapmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

[supsystic-tables id=’2′]

 Maliyet Tablosu

[supsystic-tables id=3]

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ