Halkbank Bayram Kredisi 2019

Halkbank Bayram Kredisi 2019

Özel günler ve bayramlarda özellikle kamu bankaları emeklilere öğrencilere yönelik kredi seçenekleri sunabiliyor. Bu avantajlı krediler için oldukça yoğun talep olmaktadır. Bunlardan biri olan halkbank bayram kredisi 2019 yılı faiz ve vade oranlarını belirledi. Tüketici ayırt etmeden müşterisi olun olmayın her tüketici için bayram kredisi avantajlarını sunuyor. Emekliler için gelir belgesi teminat gibi işlemler uygulanmamaktadır. yaş sınırı olarak 18 yaşının üzerinde her kez için 20.000 TL üst limitli kredi seçeneğinden faydalanabilecekler.

Halkbank bayram kredisi için başvurular kampanya başlaması ile birlikte 30 gün süre ile alınmaktadır. Ödemelerinizi ve kredi faiz oranlarını hesaplarken aşağıda belirttiğimiz tabloyu baz alarak hesaplayabilirsiniz.

Halkbankası Bayram Kredisi Nasıl Alınır? 2019

Özellikle emekliye ve öğrenciye yönelik çalışan halkbankası kredi seçenekleri ile de artık önde olan bankalar arasında yer alıyor. Banka kredi özelliklerini 36 ay vade ve 1,98 faiz oranı ile tüketiciye her iki bayram içinde sunuyor. Her yıl yenisini düzenlediği bayram kredileri hesaplamaları için dilerseniz İnternet üzerinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Özel günlerde ihtiyacınızı duyduğunuz alışveriş tatil gibi bir çok harcamam için alt limit olarak 5.000 TL üst limit ise 30.000 TL şeklinde kredinizi tercih edebilirsiniz.

Kredi faiz oranları aylık seçeneklere göre değişmez. Vade süresi boyunca limit artışında faiz değişimine uğramayacaktır. Kampanya kapsamında sadece bayramlara özel kredi kullanılabilir. Diğer talepleriniz için farklı hizmet kalemlerinden destek alabilirsiniz.

Halk bankası müşterisi olmanız şartı aramaz kefil ve diğer taleplerini müşteri bazında değiştirebilir. Bayram kredilerini şubeye gitmeden İnternet üzerinden tek tıkla kolayca aynı gün içerisinde hesabınız da olacak şekilde alabilirsiniz.

Kredi limiti dahilinde İnternet başvuruları kabul edilmektedir. Limit dışı talepleriniz için şubeye hazırladığınız belgeler ile giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Halkbank Bayram Kredisi 2019

Halk Bankası Bayram Kredisi Hesaplama 2019

Halkbankası bayram kredisi hesaplaması yaparken sadece faiz oranı ve vade seçeneğini ele almadan diğer masraf kalemlerini de eklemelisiniz. Aşağıda vereceğimiz tabloda yıllık maliyet oranları toplamının içinde masraf ve vergiler dahil edilmiştir. Ferdi sigorta türleri için kendi tercihiniz doğrultusunda mecburi olmayacak şekilde işlemlerinizi banka tarafından yaptırabilirsiniz. Sigorta kapsamında hizmet veren şirketi tüketici kendisi seçebilir.

Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi(Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000 361,8954,50411,0031,4789

Yukarıda hazırladığımız tabloda tahsis ücreti ve vergilerin bütünü örnek alınarak hesaplanmıştır. Tahsşse ek %5 banka sigorta vergisi yani BSMV dahil edilmiştir. hayat sigortası primi kişinin yaş ve cinsiyetine bakarak hesaplanmıştır.

Kredi hesaplaması yapılırken gün bazında faiz oranı değişikliği bayram kredisi için uygulanmamaktadır. Sabit vade ve faiz sistemi içerisinde kampanya yürütülmektedir.

Halk Bankası Bayram Kredisi Özellikleri 2019

Kullanacağınız kredi limiti vadesi sabit olup değişiklikler gösteremez. Halkbankası müşterisi olmanız ya da olmamanız artı bir avantaj sağlamayacaktır. bayram kredisi için ertelemeli seçeneği mevcut değildir. Yapılan kampanya kapsamında dosya masrafı ve kefil şartı yoktur. Banka müşterinin kredi notuna bakarak limit artışı hakkınız saklı tutar. Limit yükseltmek istiyorsanız öncelikle kredi findeks raporunuz istenecektir. Kredi notunuz düşük olması dahilinde banka kefil isteyebilir. Ayrıca halk bankası bayram kredisi özellikleri 2019 yılı içerisinde değişiklik gösterebilir ve kampanyada ek tercihler yapılabilir. Banka hakkında diğer kredi tercihleri için sitemizdeki halkbankası kredileri sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ