HSBC Konut Kredisi Seçenekleri

HSBC Konut Kredisi Seçenekleri

HSBC konut kredisi olarak ön plana çıkarılan birbirinden farklı ürünler ve hizmetler var. Konut kredisi olarak gerçekten farklı ödeme planlarında hizmet veren HSBC konut kredisi çalışmaları, geleneksel yöntemleri tercih ediyor. Kredi notu üzerinden yapılan hesaplamalar  ve çözümler ile birlikte tamamen özverili bir çözümle ilerleyen banka, bu çalışmalarını her zaman sürdürüyor. Peki ama ne şekilde çalışıyor derseniz, gelin anlatalım.

HSBC Konut Kredisi Nasıl Sunuluyor?

HSBC konut kredisi olarak ön plana çıkarılan çalışmalarda, genellikle belirli bir bütçe isteniyor. Ev satın almak isterseniz örneğin, satın alacağınız evin tapu fotokopisini istiyorsunuz ve bunu banka ile görüşüyorsunuz. Siz eve okey verdiyseniz, banka da bir inceleme yapıyor ve sonrasında durum banka tarafından analiz ediliyor, kontrol ediliyor. Koşullarına bakalım;

HSBC Kredi Kullanma Koşulları (Konut kredisi)

  • Tamamı bitmiş konut alımlarınızda, en az 5.000 TL olmak koşulu ile kullanabilirsiniz.
  • Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin maksimum %80’ini konut kredisi olarak kullanabilirsiniz.
  • Maksimum vade 120 aydır.
  • Uygun faiz oranı ve kefilsiz kredi kullanma avantajlarının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız.
  • Talebiniz olması durumunda, Kredili Hayat Sigortası ile ecelen/kaza sonucu yaşam kaybı, tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlanmakta ve riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunuz teminat altına alınmaktadır.
  • Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanırsınız. Bu sayede rahatlıkla ödeme planlarınızı ön plana çıkarmış olursunuz. Sizin için büyüyen, yenilenen ve ihtiyaçlar dahilinde çözüm üreten bir kredi hizmeti için, tek yapmanız gereken uygun dokunuşları online olarak ortaya çıkarmanız olacaktır.

Profesyonel Fırsatlar İle Kolaylık

Profesyonel ve uygun kredi hizmetlerinde gerçekten yoğun bir çözüm sunan bu kredi hizmetlerinde, sizler de gerçekten estetik ve yenilikçi bir yaklaşım ile ihtiyaçlarınıza tam zamanlı çözüm üretebilirsiniz. Bu durumların hepsini tek bir tıklama ve zamanlama ile incelemek için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ