HSBC Taşıt Kredisi Seçenekleri

HSBC Taşıt Kredisi Seçenekleri

HSBC Taşıt Kredisi almak, kredi ödeyenler için ve kredi alanlar için belki de en kolay yöntemlerden biri. Çünkü acil ihtiyaç kapsamında ortaya çıkarılan bu çalışmalarda, profesyonellik her zaman bizlere bir çözüm yaratıyor. Tamamen ihtiyaçlar dahilinde büyüyen ve ilerleyen bu çalışmalar için, tek yapmanız gereken kişisel beklentileri ön plana çıkarmak ve sizin için hepsini daha detaylı bir şekilde sunmamız olacak. Bu yüzden sitemizde yer alan bütün HSBC Taşıt Kredisi hizmetlerini incelemenizi ve güncel olan kredi çalışmalarını gözlemlemenizi isteyeceğiz.

HSBC Taşıt Kredisi Özellikleri Nedir?

  • 0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 50,000 TL’nin üzerinde ise 50,000 TL’sına kadar olan kısmı için %70, 50,000 TL’sı üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz.
  • 2. el taşıt alımlarınızda* ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70’ini, kredi olarak kullanabilirsiniz.
  • Maksimum vade 48 aydır.
  • Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız.
  • Taşıt Kredisi talepleriniz, kefilsiz, sadece taşıt rehni teminatıyla değerlendirilir.
  • Talebiniz olması durumunda, Kredili Hayat Sigortası ile ecelen/kaza sonucu yaşam kaybı, tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlanmakta ve riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunuz teminat altına alınmaktadır.
  • Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanırsınız.

HSBC Kredisi Nasıl Alınır? Başvuru Nasıl Yapılır?

Online olarak başvuru yapabileceğiniz HSBC kredi hizmetlerinde, genellikle yoğunluklar çıkıyor karşımıza ve ön plana çıkarılan pek çok seçenek de bu detaylar karşısında sizlere sunuluyor. Bütün hizmetlerin, fırsatların ve yoğun çalışmaların ihtiyaçlarınıza yönelik büyümesi, kişiselleşmesi ve ayrıcalıklarla bir yere ulaşması için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizin için organize edilen her seçimi buradan takip etmeye devam edin. Sitemiz üzerinde güncel olarak karşınıza çıkarabileceğimiz pek çok seçenek bulunuyor. Sizin için bu seçenekleri organize ederek, daha yeni, daha özverili bir yoğunluk ile ilgileneceğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede hem güncel kredi limitleri, hem de araç kredisi nasıl alınır gibi soruların cevaplarını sizlere sunmak istiyoruz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ