İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Çıkar 2019

İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Çıkar 2019

Kısa vadede küçük miktarlar karşılığınız da çekebileceğiniz ihtiyaç kredileri çeşitleri farklılaşarak çoğalmaya devam ediyor. Aynı gün içerisinde  talepleriniz doğrultusunda almak istediğiniz ihtiyaç kredisi kaç günde çıkar 2019 yılı için sorularınızı yanıtlıyoruz. Öncelikle ihtiyacınız olan kredi tutarını iyi belirleyin. Sadece nakit ihtiyacınız var ise çalışmakta olduğunuz bankanın kartı ile Atm vasıtası ile ihtiyaç kredisi seçeneğinden talebinizi yapabilir günlük limitiniz kadar kredi alabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise mesaj yolu ile bankanıza T.C kimlik numaranızı ad soyad şeklinde göndermek onay iletisinin ardından şubeden ya da Vadesiz hesabınızdan Atm yolu ile nakit ihtiyacınızı alabilirsiniz. Fakat çekeceğiniz tutar 5.000 TL ve üzerinde ise bunun için kredi çeşitlerini kullanmanız gerekiyor.

İhtiyaç Kredisi Çeşitleri 2019

Günlük ihtiyaçlarımız sadece nakit olarak değil bazı alımlarımız içinde olabiliyor. Bunlara örnek elektronik eşya giyim kozmetik gibi bir çok kalemden oluşabilir. 2018 yılı itibari ile elektronik eşya telefon gibi alımlar için Devlet tarafından taksitlerin yasaklanması bu tip ihtiyaç kredisi seçeneklerini kullanmamıza neden oldu. 50.000 TL ye kadar koşul ve şartların değerlendirilmesi sonucunda kredi çekebiliyorsunuz. Örneğin telefon almak istiyorsunuz ve taksitlendirme yolu size daha cazip geliyor. Bunun için bankaların anlaşmalı olduğu elektronik mağazalarına giderek anlaşmalı bankalardan kredi talebinizi sistem yolu ile talep edip aynı gün alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. sizlere aynı gün alabileceğiniz kredi türlerinden bahsedelim

Evlilik Kredisi

Evlilik sürecinde kullanabileceğiniz ve 20.000 TL ye kadar limiti olan evlilik kredisi için aynı gün içerisinde talimatlı olarak istediğiniz miktarı çekebilirsiniz.

Eşya Kredisi

Düşük tutarlı ve kısa vadede ödemeniz gereken ihtiyaç kredisi çeşitlerinden biri olan eşya kredisi ile beyaz eşya, mobilya, elektronik türü bütün alımlarınız için kullanabileceğiniz finansman desteğidir.

Eğitim Kredisi

Bazı kurumların öğrenciler yada eğitim almak isteyen kişiler için bankalar ile yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda talepte bulunabilirsiniz. Bu işlem için bankaya direk gitmeniz gerektirmeden  Kurum anlaşmalı olduğu bankaya talebinizi ileterek aynı gün içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Sağlık Kredisi

Sağlık problemleriniz için gittiğiniz özel sağlık kuruluşlarının çalıştığınız banka ile yaptığı size özel kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Tatil Kredisi

Yaz aylarında hesabınıza tanımlanana kendi bankanızdan çekebileceğiniz kişiye özel tatil kredilerinden faydalanmanız çok kolay mobil bankacılık işe başvurularınızı yapabilir dilerseniz otel ve uçak biletlerinizi bu kredi kapsamında alarak taksit yaptıra bilirsiniz.

Bayram Kredisi

Bu kredi türü ülkemiz de dini bayramlar da yapılan bir finansman desteğidir. Faiz oranları normal ihtiyaç kredilerine nazaran daha düşük olurken vadeleri 6 ile 12 ay arası değişebilir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi

Sizlere daha öncede ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında bilgilendirme yapmıştık. Bu kredi sayesinde bankalar dan alamadığınız finansman desteğini göstereceğiniz ipotek karşılığında karşılayabilirsiniz. İpotek için taşınmaz mallarınızı göstermeniz gereklidir.

İhtiyaç Kredisi Başvuru Süreci

Yukarıda belirttiğimiz ihtiyaç kredilerine ek bir çok daha kredi sıralamak mümkün. Öğrenim, askerlik, düğün gibi bir çok ihtiyaçta 5.000 TL ile 100.000 TL oranlarına kadar bankalar bazında değişkenlik gösteren bu kredi türleri küçük meblağ taleplerinizde aynı gün sonuç alabileceğiniz yüksek tutarlarda ise 24 saati aşmamak kaydı ile çekebileceğiniz bir destektir. Genelde kişiler kredi kartı kullandığı ya da vadeli vadesiz hesaplarının bulunduğu bankaları tercih etse bile bazı durumlarda kampanyalar sürecinde daha önce müşteri olmadığınız bankaları tercih etmeniz mümkün. İhtiyaç kredi çeşitlerinde bankaların koşulların da sadece kredi puanı ve kara listede olup olmadığınız önem arz eder. Bunun dışında alamayacağınız her hangi bir neden olmayacaktır. Siz de ihtiyaç kredisi başvuru süreci merak ediyor iseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 2]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ