İng 3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

İng 3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

Günlük hayatımızda Kredilerin artık hemen her koşulda mutlaka yeri olmaya başladı. Konuttan ihtiyaç kredisine araba, tarla, elektronik eşya, tatil,çeyiz sayabileceğimiz bir çok şey için kredilere ihtiyaç duyabiliyoruz. Fakat artık faiz oranları ve ekonomik şartlardan dolayı ödemelerini geciktirip hacizlik olan müşteriler son 5 yılda nerede ise %10 oranında arttı. Bu artışın sebebi ise ödemeler dengesini iyi hesaplayamadığımız dan ileri geliyor. Bankalar durumlar böyle olunca tahsilatta güçlük çekiyor ve akabinde başka problemler yarattığı için bazı koşulları değiştirme kararı aldı. Daha esnek ödemelerden ziyade çektiğiniz kredileri ileri aylarda ödemeye başlamanız şartı ile çekebileceğiniz krediler. Bu kampanyalardan birini ise İNG bank yürütüyor. Eğer ödemeler ile ilgili planlarınızda ilk ay yapamayacak durumda iseniz ING Bankın bu teklifi sizin için fırsat olabilir. Yapılan bu yenilik sayesinde ihtiyacınız her ne olursa olsun 3 ay ertelemeli kredi çekebiliyorsunuz. Sizlere İng 3 Ay Ertelemeli Kredi 2019 yılında yapacağı hizmet ve koşullar hakkında bilgilendirme yapacağız.

3 Ay Ertelemeli Kredi İng 2019

Öncelikle  e-kredi sisteminden biraz bahsedelim 5.000 TL ye kadar olan kredi taleplerinizi internet üzerinden bankanın krediler bölümünden talep edeceğiniz 3 ay ertelemeli kredilerden biridir. Ertelemeli diğer kredilerden biri ise mini kredi adı altında ING Bank kendi müşterileri için hazırladı 10.000 TL ye kadar kefilsiz çekebileceğiniz 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız finansman desteklerinden bir tanesi. Bu hizmetlere ek olarak 50.000 TL ihtiyaçlarınızı belgelendirmek şartı  ve kredi puanınız yüksek olması  ile 6 aya varan erteleme talep edebiliyorsunuz.

Kampanyaya katılım ve koşulları

  • Bu kredi çeşidinde 3-36 ay vade yaptırabilir artı dosya masrafı  ile çektiğiniz kredi miktarının binde beşi kadar ödeme yaparsınız.
  • Bu ödeme planına göre faizler %1,99 oranlarından başlar müşterinin kredi puanına göre değişkenlik gösterebilir.
  • Bankanın müşterisi iseniz en kısa yoldan  ingbank.com.tr sisteminden hemen başvurunuzu yapabilir aynı işlemi mobil bankacılık sistemi sayesinde de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer daha önce ING Bank ile çalışmadı iseniz müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme neticesinde krediniz onaylanır ise evraklarınızı kargo ile gönderebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için direk müşteri hizmetlerini arayabilir yada  bankanıza giderek kredi hizmetleri bölümünden size en uygun ertelemeli kredi çeşitlerini öğrenebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi İng 2019

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Çeşit Ve ödeme Yöntemleri

Bilmeniz gereken en önemli konulardan biride şu 3 ay ertelemeli kredi çeşitlerinin tümü için dosya masrafları ödemek zorundasınız. ING Bank 3 ay ertelemeli kredisi için bazı şartlar belirlemiştir bunlardan birisi istediğiniz kredi türü hangisi olursa olsun bütün ek maliyetleri ödemekle yükümlüsünüz. Bunun sebebi sizden geç tahsil edilecek taksit tutarıdır. Aşağıda verilen örnekte tüm vergiler ve masraflar eklenerek hesaplama yapılmıştır. Aylık ve yıllık maliyetlere sigorta tutarı da eklenmiştir. Ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti toplam tutarın %0,6 olup kredi tahsis ücreti üzerinden %7 bankanız sigorta ve muamele vergisi keser.

*ING Bank belirtilen bu rakamlarda vermiş olduğu hizmet ve koşullar için değiştirme yanı sıra kefil ve ipotek gibi kişiye özel değişecek taleplerde bulunabilir.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
 Yıllık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti*
Aylık Taksit Tutarı
Sigorta Masrafı
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL
36
%1,99
 %22,99
74 TL
619,98 TL
549,89 TL
%2,4129
%32,3121

Verilen ödeme tablosu ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Çeşit Ve ödeme Yöntemleri çeşidi üzerinden hesaplanmıştır. Kişiye göre gün ve ay bazındaki oranlara göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplama için daha net bilgiler almak istiyorsanız  araçlarımızı kullanabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bizlere bildirebilir daha fazla kampanyalar için diğer yazılarımızdan fikir alabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ