ING Bank İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

ING Bank İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

Günlük hayatın yoğunluğunda, stres ile başa çıkmak konusunda çeşitli çalışmalar yapılıyor. Yapılan bu çalışmaların içerisinde, genellikle maddi sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Peki ne yapmamız gerekiyor? Nasıl çözüm üretebilir ve ne şekilde fırsatlar yaratabiliriz? Hepsini inceleyelim ve detaylı bir çözüm üretelim. Bildiğiniz gibi ING Bank, gerek dijital medya reklamlarıyla, gerek internet ve televizyon reklamlarıyla karşımıza aktif olarak çıkan bankalardan. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, taksitleri erteleyelim mottosu ile yola çıkan ING BANK, ihtiyaç kredisi konusunda gerçekten özverili bir çözüm üzerinde çalışıyor ve bütün müşterilerine kolay ödeme seçenekleri sunuyor. Hangi şartlar dahilinde bu hizmeti veriyor, hemen bakalım isterseniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

3 ile 48 ay vadeli olarak ön plana çıkarılan bu ihtiyaç kredisi hizmetleri için, detaylı ve yoğun bir çözüme ulaşabilir, kendinizi de bu kapsamlarda ön plana çıkarabilirsiniz. Yapacağınız hizmetlerin ve ön plana çıkarılacak olan fırsatların, daha estetik ve daha yoğun kullanılması için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Bankanın sunduğu şartlara bakarsak, %0,5 tutarında bir dosya masrafı çıkarıyor. Bununla birlikte; kredi notu konusunda farklı bir yaklaşım sağlıyor diyebiliriz. Daha önce bankalarda pek görmediğimiz bir konu var. Bu konu da, findeks kredi notuna göre kredi vermek ve faiz ödemesi sunmak.

  • Findeks kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler için, %1.29 faiz oranı
  • Findeks kredi notu 1800 ve üzeri olan müşteriler için de %1,29 faiz oranı
  • Findeks kredi notu 1750 ile 1800 arası olan müşteriler için ise %1,39 faiz oranı
  • Findeks kredi notu 1700 ile 1750 arası olan müşteriler için %1,49 faiz oranı
  • Findeks kredi notu 1600 ile 1699 arası olan müşteriler de %1,49 faiz oranlarından faydalanıyor.

Bu tarz bir sistemi daha önce bankalar pek yapmıyordu. Şu an da yapmıyor ama ING Bank bu konuda biraz daha ticari düşünüyor ve haklı olarak bu yoğunluğu çıkarıyor karşımıza. Bu yüzden detaylı bir hizmet ve uygun geri ödemeli ihtiyaç kredisi konusunda bir aciliyetiniz var ise, şartlarınız dahilinde ING Bank ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ