ING Bank Personel Alımı 2019

ING Bank Personel Alımı 2019

ING Bank personel alımları 2019, birçok işsizin merak ettiği önemli konular arasında yer alıyor. Ancak açılan bütün pozisyonlara direkt olarak başvurabilmek mümkün değil. Özellikle uzman yardımcısı ya da hesap uzmanı gibi pozisyonlara başvurabilmek için gerekli şartları sağlamak gerekiyor. Bu şartlardan ilki ING bankasının yaptığı sınavda başarılı olmak. Buradaki başarı kriteri, sınav sonucunda bankanın alt sınır olarak belirlediği baraj puanından daha yüksek bir puan almak. Ancak bu puan her yıl hatta her sınavda farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla belirli bir puan söz konusu değil. Yine de genel olarak bankaların belirledikleri baraj puanları 70 puan ya da 70 puana yakın bir puan oluyor. Baraj puanının ilanında belirleyici olansa sınavların zorluk derecesi oluyor. Örneğin basit bir sınavda adayların genel başarılı ortalaması yüksek olacağı için baraj puanı da yüksek belirlenebiliyor.

ING Bank İş İlanları 2019

Bankalar alacakları personelleri genel olarak sınavla ve sınav sonrasında gerçekleştirdikleri mülakatla belirleme yolunu tercih etseler de alternatif yöntemlerle işe alım da söz konusu olabiliyor. Bankalar genellikle yapılan başvuruları kategorize ediyor. Örneğin üniversiteden yeni mezun olmuş adaylarla, sektörde belirli bir süre çalışmış tecrübeli adaylar daha farklı değerlendiriliyor. Tecrübeli olana adaylar arasında da hangi pozisyonda tecrübe sahibi olduğu önem kazanıyor. Sınava tabi tutulmadan başvuru yapılabilen ve yalnızca belirli bir tecrübeye sahip adaylara açılan özel kadrolar sonucunda yapılan alımlara cari alım deniyor. ING Bank iş ilanları 2019’da genellikle İstanbul ilini kapsıyor. ING bank İstanbul’da çalışmak üzere sistem yöneticiliği, Maaş ve işlem bankacılığı, Finansal ekonomik suç, pazarlama yönetimi, iletişim yazarlığı, Portföy analizi, mevzuat işleri gibi çeşitli alanlarda personel arıyor. İlanlarda şimdilik İstanbul dışında sadece Adana ili bulunmakta. Adana’da açılan ilanda ise müşteri ilişkileri yöneticisi aranıyor.

ING Bank İş İlanları 2019

ING Bank İşe Alım Süreci

Birçok aday sınav başvurularında bulunuyor ve ilgili sınava hazırlanıyor. Ancak mülakat konusunda aynı durum söz konusu olmuyor. Mülakatlarda genel olarak mülakat ekibi sizi hangi pozisyon için düşündüyse buna yönelik sorular yöneltirler. Dolayısıyla mülakata alınan aday için bu durumu tespit etmek oldukça önemlidir. Örneğin bankalar, ürünlerini satmak için çalışanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Saha çalışması olarak adlandırılan bu çalışma tipinde stres yönetimi oldukça önemlidir. Çünkü birçok insanla muhatap olup banka ürünlerini satmak stresli bir iştir. Dolayısıyla bu pozisyon için bunun tespitine yönelik sorular gelmektedir. ING Bank işe alım sürecinde bu gibi detaylar önemlidir.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ