İş Bankası Konut Kredisi 2019

İş Bankası Konut Kredisi 2019

Anında hızlı işlem yaparak ev kredisi başvurusu yaparak süreci başlatmak istiyorsanız size uygun olan  İş Bankası Konut kredisi 2019 olabilir. Birden fazla ev kredisi kampanyası yürüten banka istediğiniz  tutarı ve kredi notuna aylık gelirinize bakarak hızlıca kredinizi sağlayabiliyor. Yapılan Ön değerlendirmede evin tapusunu ekranınıza yükleyerek ekspertiz sürecini başlatabilir mail yolu ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ekspertiz sonucu çıkmasından itibaren çekeceğiniz kredi için sizden talep edilen evrakları şubeye iletmeniz gerekmektedir. Ayrıca bankanın kendi sitesinde bulunan tapu dairesi için randevu talep edeceğiniz seçeneğiniz de mevcut anında işlem menüsünden girerek tapu dairesinden işleminizi gerçekleştire bilirsiniz.

İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama 2019

İş bankasının 2019 yılı için birden fazla ev kredisi seçeneği sunduğu ve kendi bünyelerinde satışını gerçekleştirdiği ev projeleri olduğunu bilmenizi isteriz. Bu kapsamda sunulan kampanyaların bazılarını sizlere anlatalım

Evden Eve Ev Kredisi 2019: Yeni alacağınız konutu sahip olduğunuz evi satmadan ve üstelik satın almak istediğiniz evin ekspertiz bedelinin tamamı kadar kredi çekebileceksiniz.

Evden Eve Ev kredisi kapsamında dilediğiniz koşullarda evinizi satmanız için size sunulan 6 aylık zaman içerisinde evinizi satabilirsiniz. Böylece aldığınız evin 6 aylık getirisi sizde kalır ve evinizi dilediğiniz gibi sıkışmadan rahat koşullarda elden çıkarabilirsiniz.

  • Vade boyunca ödemelerinizi maaşınızın ve gelir artışınızın belli aralıklarla değişmesine istinaden taksitlerinizi ayarlayabileceğiniz kredi türü
  • Yada tam tersi ödemelerinizi yüksek tutarak vade bitimine doğru düşürebilme seçeneği
  • Vadeniz süresinde ara ödemeli ve balon ödemeli seçeneklerinden faydalanmak imkanı tanıyan kredi türü.

İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama 2019

Her şey Dahil Ev Kredisi: Kredili ev sahibi olurken sizin tarafınıza yansıtılacak Tahsis ücreti, taşınır taşınmaz rehin tutarı, ekspertiz ücreti gibi masrafların tümünü ev kredisine yansıtılan faiz oranları ile aynı düzeyde yararlanarak kredilen dire bilirsiniz.

  • Çektiğiniz kredinin faiz kısmının katkı payı olarak ödemeniz dahilinde faizin düşürülebileceği indirimli kredi
  • Her taksitinizi aynı tutarda ödediğiniz taktirde faizi düşür eşit ana para ödemeli ev kredisi

Kentsel Dönüşüm Kredisi: Riskli alan ve raporu düzenlenen bölgeler içinde ev sahibi iseniz ya da bu bölgeler kapsamında 12 ayı aşkın kiracı iseniz, taşınıp yeni bir konut edinmek ya da bu kapsam da yenileme yapmak isterseniz İş bankasından kullanacağınız bu kredi türüne yıllık %4 iş yerleri için ise %3 devlet desteği alabilirsiniz.  Bulunduğunuz binanın her riskli bölümü için 125.000 TL kadar Devlet kredisi desteği başvurusu yapabilir üst limit olarak bina sahipleri 600.000 TL kadar destek kredisinden faydalanabilirler.

  • Ev ya da iş yerinizin yapımı için kullanacağınız kredi 24 aya kadar vade seçenekleri içerir.
  • Başka yerden alacağınız projeler için ise 12 ayı kapsamaktadır

Faiz ödeme ve ana para öteleme gibi değişken taksitli ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Sizde kredi çekmek istiyorsanız İş bankası Konut Kredisi Seçenek ve Koşulları 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 2 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ