İş Bankası Taşıt Kredisi 2019

İş Bankası Taşıt Kredisi 2019

Taşıt kredisi için bir çok banka ve seçenek kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl taşıt kredisi ve alımlarda yapılan kampanyalar şuan için bankalar bazından gözlenmiyor. Bunlardan biri olan iş bankası taşıt kredisi 2019 yılında uzun vade ve farklı hizmet koşulları ile tüketici için avantajlar sunuyor.Kredili araç alımlarınızda ön peşinat vermeniz kaydı ile bankaların anlaşmalı olduğu araç firmalarından alımlarınızda kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İş bankası taşıt kredisinde 2019 yılında 36 aya varan vadeler ile %2,46 oranında kredi desteği veriyor. Sıfır ya da ikinci el araba alımlarınızda taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Şirket sahibi olanlar için ticari araç kredi seçenekleri de mevcut. Sıfır kilometre araçlarda kefilsiz kredi seçeneği ile rehin seçeneğini kullanabilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama 2019

Bireysel müşteriler için verilecek taşıt kredisi tutarı 0 km araçlar için nihai fatura tutarı 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %71 oranı kadar 100.000 TL üstünde olanlar için ise %50’sini geçmeyecek şekilde verilir. 2. eş taşıtlar için noter satış bedelini aşmadan taşıtın kasko değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70 100.000 TL üstü için ise %50 dikkate alınarak hesaplanır.

Taşıt kredisi hızlı kredi seçeneği ile dilerseniz şubeye giderek ya da İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi taleplerinde kefil koşulu aranmadan uygun görüldüğü taktirde ipoteksiz verilebilir.

Kredi başvurusu için gerekli belgeler;

  • Başvuru formu (banka tarafından verilir)
  • Nüfus cüzdanı ve sürücü belgesi
  • Gelir belgesi
  • Sıfır km araçlarda taşıta ait proforma faturası
  • 2. el taşıt alımlarında satışı yapan kişiye ait motorlu araç tescil belgesi ve trafik belgesi şartı

Taşıt kredisi sıfır ve 2. el araçlarda faiz oranı ve vade değişmeden alınabilinir. Araç alımlarınızda bankanın belirlediği markalar dahilinde anlaşmalı bayilerde kredi taleplerinizde bankaya gitmeden bayi ve banka arasındaki anlaşma ile krediniz anında onaylanır. Yapmanız gereken sadece sizden istenilen belgeleri şubeye teslim ederek imza atmak olur.

İş Bankası Taşıt Kredisi Nasıl Alınır 2019

İş bankası taşıt kredisi hesaplamak için işbankası.com adresinde kredi hesaplama aracı sayesinde güncel kredi oranıyla hesaplayabilirsiniz. Hesaplama yaparken ödeme planınızı görüntüleyebilir ödeyeceğiniz tutarı ve faiz oranını görüntüleyebilirsiniz. Araç kredisi hesaplama sonuçlarında aşağıdakileri ekleyerek görüntüleme yapabilirsiniz.

  • Bankanın araç kredisi faiz oranı
  • Dosya masrafı
  • Ödenecek toplam tutar
  • Aylık kredi taksitleri
  • Vade sürelerine göre kredi oranları

Araç kredisi toplam sonucunda faiz oranı, dosya masrafı ve ödeyeceğiniz toplam tutar kredi taksitlerinizi belirler. İş bankası 2. el taşıt kredisi seçeneğinde araç yaşı 8 yaşından büyük olamaz. İkinci el araç kredisinde araç satış bedeli üzerinden değil kasko bedeli üzerinden hesaplama yapılır. Ayrıca alacağınız 2. el araçlardaki kredi sıfır araç kredi oranlarından daha alt seviyededir.

İş bankası Taşıt kredisi Faiz Oranları 2019

İş bankası kredi faiz oranları vade ve alınan miktar bazından değişkenlik göstermektedir. Sıfır ve 2. el araç kredileri değişir. Sıfır araç kredisi almak istiyorsanız öncelikle anlaşmalı bayiler ile anlaşabilir kredinizi onlar aracılığı ile alabilirsiniz.

Kredi talepleriniz aynı gün gün içerisindeki faiz oranı ile alabilir anında krediniz onaylanır. 2. el araçlarınızda kredi faiz oranı daha düşük olarak belirlenmektedir. Alacağınız araç için iş bankası taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılı için yapılan kampanyalar ve size sunulan vade seçenekleri için şubeye giderek bilgi alabilirsiniz. Başvurularınızı İnternet üzerinden ön onaylı olacak şekilde yapabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ