Kgf Kredisi Veren Bankalar 2019

Kgf Kredisi Veren Bankalar 2019

Kredi Garanti fonu küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak adına destek verir. Yatırımlarında işletmeler için banka kredilerini kullanmasında yardımcı olur. Kgf kredisi veren bankalar 2019 yılında şart ve koşulları bakımından inceleyebilirsiniz. Banka kredisi ihtiyaçlarınız durumunda teminatlar doğrultusunda rahatlıkla kredi çekebilme yöntemlerinden biri olan Kgf kobiler için uzun vadeler ve seçeneklerde finansman desteği alabilecekleri en iyi yöntemlerden biridir.

Kgf tarafından sağlanan kefalet ve aldıkları risk sayesinde işletmelerin daha fazla banka kredisi çekebilecekleri ve uzun vade uygun kredi oranları ile kredi desteği almaları mümkün olacaktır. Ek krediler çıkararak ta ekonomik büyüme ve kalkınma için katkı sağlayabileceklerdir. Yenilikçi olmak adına ve teknolojik anlamda daha ileriyi hedefleyen küçük girişimcilerin ihracatı desteklemek ve yatırım aracı olarak hedef koyması bu kredi seçeneği ile daha kolay olacaktır.

Kgf Kredisi 2019

Kgf kredi destekleme kurumu olarak bazı bankalara teminatları doğrultusunda kobiler için rahatlıkla kredi çektirebilir sizler için bu bankaları vade ve kredi faiz oranları ile aşağıda aktaracağız.

Kgf Kredisi 2019

Vakıfbank Kgf Kredisi 2019

Teminat sıkıntısı yaşayan kobiler içi kredi garanti fonu teminatlı kredi seçenekleri vakıfbank tarafından müşterilerine sunuluyor. Banka ile yapılan protokol sayesinde mevzuatta belirtilen limit ve teminat tutarına eş değer kredi kullanabilirler.

Kgf tarafından öz kaynak kefaletleri ve hazine destekleri kefaleti gibi iki seçenekteki kaynaktan yararlanılarak kefalet verilir.

Hazine destekli bu kefalet uygulamasında Kobi ve kobi dışı olan ihracatçı işletmeler (seyahat acenteleri, turizm işletmeleri, hava yolu işletmeleri, gemi inşa sanayi) yararlanabilir.

Ziraat Bankası Kgf Kredisi 2019

Kredi ihtiyacı olan ve teminat göstermekte sıkıntı yaşayan işletmeler için kgf destekli kredi ziraat bankasında. Ziraat bankası uygun koşullar ile kgf tarafından tarafına sunulan teminatlar neticesinde küçük ve ortak ölçekli işletmelere kredi desteği sunuyor.

Kimler yararlanabilir;

 • Yurt içinde faaliyet gösteren kobiler,
 • Kobi vasfındaki işletmeler
 • Kobi kapsamına giren esnaf ve sanatkarlar, Serbest meslek mensupları, Çiftçiler, Tarımsal işletmeler
 • Kobi tanımına uymayan hava yolu, seyahat acenteleri, inşa sanayi çeşitleri, ihracatçı ve diğer işletmeler

Bu uygulamadan yararlanabilmeleri için sgk ve vergi borcu bulunmaması şartı vardır. Eğer borçlar kapsamına giriyorlarsa yapılandırılmış olmalı. Kgf kefalet oranı %85 ve %100 oranı arasında değişebilir.

İng Bank kgf Kredisi 2019

Kredi almak için yeterli teminatı olmayan kobilere İng bank %90 oranında 5 yıla kadar vade seçenekleri içeren kredi desteği sağlıyor.

Kredi başvurusu artık çok kolay!

 • Kgf boşluk vergi numaranızı ya da TCKN yazarak 2205 mesaj atamanız
 • 0850 222 0600 numaralı müşteri ilişkileri ile ön başvurunuzu yapmanız yeterlidir
 • İnternet bankacılığı sistemi ile de form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kgf Kredisi 2019

Kgf desteği ile Finansbank avantajları ile birlikte kobiler için destek kredileri sunuyor. Kobilere verilen avantajlı krediler sayesinde ticari anlamda atacağınız her adım için kredi seçenekleri ile yanınızda.

 • Avantajlı koşul ve düşük faiz oranları
 • Kolaylıkla alabileceğiniz kredi onayı
 • Farklı sektörlerde olsanız dahil Kgf destekli kredi alma avantajı
 • Uzun dönemli vade seçeneği
 • Esnek ödeme koşulları

Kgf Kredisi Limit Ve Faiz Oranları

Kgf tarafından verilen kredilerin ortak özellikleri aynı şekilde uygulanmaktadır. Finansman amacıyla alınan kredilerde erteleme yaptırmadan toplamda 12 ay geri ödemeli olarak kredi çekebilir. Yatırım amaçlı alınan krediler ise 60 aya varan vadeler ile ödenir. Borçlu cari hesap yani spot kredileri ise 36 ay geri ödemesiz dönemi ise 6 ay en fazla 120 ay olabilir. Teminat mektubu olan kobiler en fazla 5 yıla varan vade seçeneği ile kredi kullanabilir. Yatırım için teminat mektuplu işletmeler ise 10 yıla kadar vade seçeneğinden faydalanabilir.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 12 Average: 2.7]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ