QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi ile otomobil almak artık hayal olmasın. Keyifli ve konforlu bir sürüş deneyimi için ihtiyaç duyduğunuz bütün seçenekleri ön plana çıkaracak olan otomobil ayrıcalığı için, QNB Finansbank Taşıt Kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz meblağ ne kadar ise, bu konuda yapılan limitler dahilinde kredi çekebilirsiniz. QNB Finansbank Taşıt Kredisi 2 farklı alt başlıkta sunuluyor. Bunlar;

  1. Otomobil için taşıt kredisi
  2. Motosiklet için taşıt kredisi

Şeklinde alt başlıklar ile sunuluyor. İsterseniz şimdi ikisini de ayrı ayrı inceleyelim ve ele alalım.

Otomobil İçin QNB Finansbank Kredisi 

Otomobil satın almak için çekeceğiniz bu kredi dahilinde, 0 ile 5 yaşına kadar olan otomobiller için 48 aya kadar kredi alabiliyorsunuz. 6 ile 8 yaş arasındaki araçlar için ise vade planı 10 yıla ulaşacak kadar kredi hizmeti alabiliyorsunuz.  Yani 1 ile 5 yaşına kadar olan araçlarda 4 sene, 6 ile 8 yaşında olan araçlar için ise 120 ay vade yapılabiliyor. Bu çalışmalar dahilinde ihtiyaç duyduğunuz bütün çözümleri ön plana çıkarabiliyorsunuz. Peki ama nedir şartlar? Gelin hemen bakalım.

  • Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.
  • Kredinizi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.
  • Binek ve hafif ticari araç modelleri için kullanabilirsiniz.
  • 0 km araçlar için, araç nihai fatura tutarının 50,000 TL’ ye kadar olan kısmının %70’i, 50,000 TL’nin üzerinde kalan kısmın ise %50’si kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz.
  • 2.el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları aynıdır.

Bu seçenekler dahilinde sunulan kredi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, ikinci el otomobil kredisi konusunda, her zaman kasko değeri ön plana çıkıyor.

Motosiklet İçin Finansbank Kredisi

Motosiklet almak için sunulan kredi hizmetlerine bakarsak, yine 48 aya kadar vade seçeneği ile motosiklet kredisi alabiliyorsunuz. 0 km motosikletler için, nihai fatura tutarının 50,000 TL’ ye kadar olan kısmının %70’i, 50,000 TL’nin üzerinde kalan kısmın ise %50’si kadar motosiklet kredisi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca 2.el motosikletlerde fatura tutarı yerine motosikletin kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları aynı oluyor. Yani bu kredide de otomobil kredisi gibi kasko değeri ön plana çıkıyor. Bu yüzden yapmanız gereken, sistemli bir başvuru yapmak olacak. Bu sayede rahatlıkla kredi başvurusunu ön plana çıkarmış ve gayet sistemli bir şeklide hepsini incelemiş oluyorsunuz. Geç kalmayın ve sizlere dair sunulan, ön plana çıkarılan bütün yoğun hizmetleri kullanmaya devam edin. Ayrıntılı çalışmalar, fırsatlar ve estetik seçenekler için tek yapmanız gereken QNB Finansbank Araç Kredisi konusunda sunulan hizmetleri incelemeniz olacaktır. Gerisini rahatlıkla halledebilir ve uygun dokunuşlar ile ön plana çıkarabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ