Teb Her Şey Dahil Konut Kredisi

Teb Her Şey Dahil Konut Kredisi

Konut kredilerinde şubat ayından  itibaren yenilikler getirilerek vade süreleri ve faiz oranlarında büyük değişiklikler yapıldı. Özel bankalardan biri olan teb her şey dahil konut kredisi için özel avantajlar sağlanıyor. İnşaat firmaları ile yaptığı anlaşmalarda 2019 yılında faiz oranlarını düşürdüğünü belirten baka vade seçeneklerini tüketicinin gelir durumuna ve kredi notuna göre değiştirebiliyor. Konut kredisinde 7 den fazla seçenekle kredi veren Teb bankası bu kampanyası ile oldukça büyük ilgi göreceğe benziyor.

gayrimenkul alımı yapacağınız ev, iş yeri ve benzeri alımların hepsinde bu seçeneği değerlendirebilme imkanı tanıyor. Bankanın daha önce müşterisi olmanıza ya da maaş hesabı gibi işlemler yapmış olması şartı aramadan kredi tahsis edebiliyor. Aşağıda bu kampanya hakkında detaylı bilgi ve koşulları değerlendirebileceğiniz seçenekleri okuyabilirsiniz.

Teb Her Şey Dahil Konut Kredisi Özellikleri

Teb bankası tarafından sunulan her şey dahil konut kredisi ile hayalini kurduğunuz eve hemen kavuşma imkanı bulabilirsiniz. Teb konut kredisinin sunduğu vade ve düşük faizle kira öder gibi ev ve iş yeri sahibi olmanız artık daha kolay. Gerekli belgeler ve uygun koşullar dahilinde İnternet üzerinden de ön onay alarak en yakın şubeye gidip değerlendirmelerinizi sağlayabilirsiniz.

Her şey dahil konut kredisinin en büyük özelliği ise kredi kullandığınız esnada doğacak bütün masraf ve vergiler dahil toplam tutarlar için cebinizden hiç nakit çıkmadan kredilendirebilir ek doğan masrafları uzun vadelerde rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu ücretler örneklendirme yaparsak; Dask ,ipotek masrafları, ferdi kaza sigortası, ekspertiz ücreti gibi vatandaşa yük olacak her türlü masrafı içerir.

Ödemelerinizi eşit taksitlerde yapmanızı sağlar ve zorluk yaşamadan bütçenize göre hesaplamalar ile plan çıkarabilirsiniz. Konut kredilerinde sunulan ertelemeli seçeneği ise bu kredi için geçerli değildir. Her şey dahil konut kredisi müşterilere özel seçenekleri ile başka masraf kalemleri için kullanılmaz. Doğa bilecek her türlü masrafı kapsayan kredi seçeneği sayesinde birikimlerinize dokunmadan kendinizi daha güvende hissedeceğiniz ödeme yöntemini belirlemiş olursunuz.

Teb Her Şey Dahil Konut Kredisi Hesaplama

Banka tarafından verilen her şey dahil konut kredisi tercih etmeniz durumunda en fazla 60 ay vade ile alabilme imkanınız olur vade uzadıkça faiz oranında değişiklik görülebilir. Ödeme planınızı banka şubesine giderek bizzat şube yetkilileri tarafından yapabilirsiniz. Konut kredilerinde ön başvuru ve onayı alabilir diğer işlemler için mutlaka şubeye gitmeniz gerekmektedir. Kredi hesaplama yaparken faiz oranlarında gün bazında bir kaç puan farklılık gösterebilir.

2019 tarihine göre eşit taksitli ödeme planı
Kredi Miktarı 100.000,00 TL
Masraflar Düştüğünde Elinize Geçecek Tutar 99.123,00 TL
Geri Ödenecek Toplam Tutar 140.3245,00 TL
Aylık Akdi Faiz Oranı %1,75
Yıllık Akdi Faiz Oranı %33,00
KKDF Oranı %15
BSMV Oranı %5
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) %45,1236

Yukarıda bulunan kredi toplam maliyet oranı her şey dahil edilerek bütün vergileri kapsayacak şekilde hesaplanmıştır. Masraf niteli taşıyan her kalem için ortalama geri ödenecek tutar sistemsel olarak otomatik şekilde hesaplanır.

Teb Her Şey Dahil Konut Kredisi Alma Şartları

Öncelikle belirlemiş olduğunuz konutun krediye uygunluğu çok önemlidir. Ödeme planınız yapılırken gelir belgeniz esas alınarak hesaplama yapılır ve yeterli görülmediği taktirde ek teminat ve ipotek yollarına başvurulur. Ödemeniz bitene kadar gayrimenkul satışı gerçekleştiremez devredilemez.

Gelir belgeniz kredi seçeneğine el verişli değilse ortak konut kredisi seçeneğinden faydalanabilir aynı aile bireyi olan başka bir kişinin gelir belgesi ile birleştirerek ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Diğer konut kredisi seçeneklerini değerlendirmek ya da Teb her şey dahil konut kredisi alma şartları için şubeye giderek ayrıntılı bilgi ve ödeme yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ