Teb Taşıt Kredisi 2019

Teb Taşıt Kredisi 2019

Teb bankasının sunmuş olduğu teb cetelem otomobil kredisi hızlı ve kolay biçimde kredi kullanma şansı sağlayarak hayalinizdeki sıfır ya da 2. el araca anında kavuşmanıza destek verir. Aynı gün alabileceğiniz  teb taşıt kredisi 2019 seçenekleri için şubelere gidebilirsiniz. Ödeme kolaylığının yanı sıra kredi ile ilgili bütün işlemlerinizi günün her saatinde online olarak cepte teb ve İnternet bankacılığından takip etme seçeneği sunar.

Anlaşmalı firmalardan; Hyundai, BMW, BMW Motosiklet çeşitleri, Land Rover, Mini Cooper, Jaguar, Peugeot, Citroen, Kia, Volvo, Opel, Toyota, Dacia, Sabura ve bir çok seçenek için kampanya ve anlaşma koşullarına göre dilediğiniz noktadan araç alabilir banka ile firma arasında siz hiç bir şey yapmadan krediniz onaylanır.

Teb Taşıt Kredisi Kampanyaları 2019

Yukarıda belirttiğimiz otomobil markalarına göre banka ile olan anlaşmalar doğrultusunda peşinat vererek 36 aya varan vade seçeneğini belirlemeniz yeterlidir. Araç kredisi seçenekleri için bankaya gitmeden dilediğiniz otomobil bayisi ile anlaşmaya varmanız durumunda onlar banka ile irtibata geçerek aynı gün kredinizi onaylatabilirler. Onaylanan krediniz için banka yetkilisine sadece evrakları teslim etmeniz yeterli olacaktır. Belirli peşinatlarda araç rehin işlemleri yapılarak gelir belgesi olamadan kredi alabilirsiniz.

Araç kredisi seçenekleri;

  • Klasik Taşıt Kredisi
  • Ara Ödemeli
  • Balon Ödemeli
  • Esnek Ödemeli
  • Anapara Ertelemeli
  • Dönem Periyotlu Toplu Ödemeli
  • Ödemesiz Dönemli

Ödeme ve vade seçeneklerini kendinize göre belirleyebileceğiniz kredi çeşitlerinden birini seçebilir ve rahat bir ödeme yöntemi oluşturabilirsiniz. Erken ödemelerde herhangi bir komisyon ödemeden gerçekleştirebilir. faiz indiriminden yararlanabilirsiniz. Sıfır araçlar için alınan kredi seçeneği 2. el otomobiller için 5 yaş sınırı olarak verilmektedir. Kredi faiz oranlarında yaşa göre değişiklik olmaz. Masraflar her iki kredi içinde aynı şekilde belirlenmiştir.

Teb Taşıt Kredisi Hesaplama 2019

Almak istediğiniz kredi tutarı ve vade seçeneğine göre faiz oranınız günlük kur farkı ile değerlendirilir. Aşağıdaki hesaplamada sizlere 100.000 TL için ortalama toplam ve ek masrafların tablosunu oluşturduk. Bu masraflara eklenecek herhangi bir ücret yoktur. Ortalama 2019 yılı nisan ayına göre belirlenmiş daha sonraki aylarda bir kaç puan değişebilir. Güncel oranlar için şubeyi ya da bayi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

2019 Nisan Ayına kadar  tarihine göre eşit taksitli ödeme planı
Kredi Miktarı 100.000,00 TL
Masraflar Düştüğünde Elinize Geçecek Tutar 99.000,00 TL
Geri Ödenecek Toplam Tutar 123.1485,00 TL
Aylık Akdi Faiz Oranı %2,80
Yıllık Akdi Faiz Oranı %34,00
KKDF Oranı %15
BSMV Oranı %5
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) %48,9874

Kredi hesaplaması yaparken mutlaka alacağınız aracın marka model ve yaşını belirtmeniz gerekli. 2. el araçlar için banka araç sağlamlık ve üzerinde her hangi bir borç olup olmadığını sorgulayabilir. Uygunluk derecesine göre her iki kredi seçeneği de aynı gün içerisinde onaylanmaktadır.

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama Güncelleme Tarihi
Aylık Faiz Oranı – TL %2.74 01.02.2019
Kredi Tahsis Ücreti %0.5 Kredi Tahsis Ücreti kullandırılan kredinin binde 5’i ve yasal vergiler dahil tahsil edilir. 01.02.2019
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı %46.4179 20.000 TL için 36 ay vadeli kredi yıllık maliyet oranı 13.01.2019
Sigorta Masrafları 240.00 TL Sigorta primi yaş ve cinsiyete göre vade aralığında değişkenlik gösterebilir. 13.01.2019

Yukarıda belirtilen masraf kalemleri sıfır ve 2. el araçlar için geçerli olup gün bazında değişiklik gösterebilir. Almak istediğiniz  teb taşıt kredisi hesaplama 2019 değerlendirmeleri için teb.com.tr adresine giderek gün içindeki faiz oranı ile güncel hesaplama yapabilirsiniz. Belirtilen faiz oranı ve diğer masraflar 2019 yılı için resmi veriler ile oluşturulmuştur.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ