Vakıf Bank Konut Kredisi 2019

Vakıf Bank Konut Kredisi 2019

Konut kredilerinde her geçen yıl yapılan yenilik ve seçenekler sayesinde bir çok kişini ev sahibi olması vesile olan bankaların bu yıl içerindeki kampanyalarını sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Bu bankalardan biri olan Vakıf Bank konut kredisi hesaplama 2019 yılı için koşul ve hizmet programını inceleyebilirsiniz. Devlet bankalarından biri olan Vakıf katılım konut kredisi için sizlere farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. 2018 yılı bu kredi türü için pek iç açıcı geçmedi ama ev alacaklar 2019 yılından oldukça umutlu gibi gözüküyor. Faiz oranlarındaki beklenmedik artışlar ev planları kuranları mağdur etti. Hatta buna bağlı olarak almak için karar verdikleri konutların alımını iptal eden binlerce vatandaşımız oldu. Bu kapsamda Devlet kanalı ile faiz indirimi için adım atılmadı ama önümüzdeki yıl için bunun değişmesi bekleniyor.

Vakıf Bank Konut Kredisi Hesaplama 2019

Sıfır ya da 2. el konut alımlarınız da tapu üzerinde şer olmayan bütün yapılarınız için kredi kullanma hakkınız vardır. Bu kapsamda bankaların sunmuş olduğu koşul ve şartlar değişkenlik gösterebilir. Vakıf bank konut kredisinde sarı panjurlu ev sloganı ile düzenlemeler yaparak size ev sahibi olma imkanı tanıyor. Devlete bağlı olması özel bankalar dan daha az faiz oranı ya da ek masraflar da değişkenlik gösterebilir tabi ki. Ayrıca maaş müşterileri ve emekliler için faiz oranlarında indirime gidebilir ödemelerde esneklik tanıma imkanı sunar.

Vakıf Bank Konut Kredisi Hesaplama 2019

Vakıf Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Taksitler başlangıçta daha yüksek olmak şartı ile ödemeleriniz sonraki dönemlerde kademeli olarak düşüşe geçerek  müşteri memnuniyeti hedefleyen Vakıf bank azalan taksitli sarı panjur ev kredisini tercih edebilirsiniz.

Kredinizin ilk aylarda daha yüksek sonradan ödemeleri yaptıkça azalması size rahatlamanız konusunda yardımcı olacak büyü avantajlar dan biri olabilir. Aşağıdaki örnek tabloda ortalama faiz oranı ve ek masraflar baz alınarak hesaplama yapılmıştır. Bu oranlar sizin kredi talep ettiğiniz gün doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
10 Yıl % 2,10 2.229 TL
5 Yıl % 2,09 2.939 TL
3 Yıl % 2,09 3.978 TL
Diğer
% 0
  • Vade dilimi 120 aya varan uygun faiz oranları ile alabileceğiniz kredi artan ve azalan taksitler gibi esnek ara ödemelerine sahip bir kredi çeşididir
  • Hayat sigortası zorunlu tutulmuştu
  • Taşınmaz rehin üzerinde tesis ücreti yoktur
  • Ekspertiz ücreti konutun lokasyon  ve boyutuna göre değişir
  • Dask konut paket sigortası gibi işlemler farklılaşabilir
  • Maaş müşterileri için faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur
  • Kampanya yeni olan konutlar için geçerlidir
  • Teminat olarak alınacak ev ipotek ettirilir bankanın ek şart görmesi dahilinde kefil isteme hakkı saklıdır.

Bu kapsamda kredi çekmek istiyorsanız Vakıf banka konut kredisi faiz oranları 2019 yazımızdan faydalanabilir yada hesaplama aracı ile https://vakifbank.com.tr/hesaplama-araclari.aspx?pageID=784 adresinden kendi resmi sitesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bankaya gitmeden sistemdeki başvuru formunu doldurup onay almanızı öneririz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ