Vakıfbank Arı Hesabı 2019

Vakıfbank Arı Hesabı 2019

Vakıfbank birikimleriniz için sunduğu vadeli ve vadesiz hesaplar ile 2019 yılında da bir çok yenilik yaptı. Vadeli hesap seçeneklerinden biri olan Vakıfbank arı hesabı 2019 seçeneği ile artık birikim yaparken vade süresi hesap kapama gibi derdiniz olmayacak. Arı hesabı ile birikimlerini aylık değil gecelik faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda para çekebilir ve yatırabilirsiniz. İnternet ve mobil bankacılık kanalı ile Eft ve havale işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Arı hesabı hem sizin hem sevdikleriniz için en iyi vadeli hesaplardan biri olabilir. Ortak olarak kullanabileceğiniz ve birikimlerinizi daha karlı hale getirebileceğiniz arı hesabı ile tanışmak için vakıfbank şubelerine başvurabilirsiniz.

Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Hesaplama 2019

Arı hesabı ile ilk tanışanlar için hoş geldin faiz oranı ile 1 yıl vadeli hesabınızda birikim yapabilirsiniz. Kampanyanızın bitiminde güncel faiz oranlarından faydalanmaya başlarsınız. Günlük olarak birikimleriniz değerlendirilir ve vade süresi kısıtlaması uygulaması yoktur. Vadesiz hesabınızı TL, Euro, Dolar üzerinden açabilir faiz değerlendirmesi yatıracağınız para cinsi üzerinden uygulanır.

  • TL cinsinden açtığınız mevduat hesapları için faiz oranı%20,25
  • USD cinsinden açtığınız mevduat hesabı için faiz oranı %3,54
  • EUR cinsinden açtığınız mevduat hesabı için faiz oranı %1,74

Tanışma faiz oranları kampanya bitimine göre ortalama 1 yıl sürer. Bu faiz uygulaması sadece yeni hesap açan vakıfbank arı hesabı müşterilerine özel sunulur. Kampanya bitiminde güncel faiz oranları uygulaması ile işlemlerinize devam edersiniz. Uygulanan günlük faiz oranları otomatik hesabınıza geçer. Çalışma saatleri dışında İnternet üzerinden açılan hesaplar için faiz çalışma süresi başladığı zaman diliminde başlayacaktır. Tanışma faiz oranları günlük olarak değişebilir ve hesaplamaları şubeye gitmeden İnternet üzerinden yapabilirsiniz.

Vakıfbank Arı Hesabı Hesaplama

Vakıfbank şubelerinden resmi ve hafta sonları tatil günleri haricinde mesai günlerinde 09:00 ve 17:00 saatleri arasında hesaba istediğiniz zaman para yatırıp dilediğinizde çekebilirsiniz. Yarım gün tatil günlerinde uygulama 09:00 ile 12:00 saatleri arasında belirlenmiştir.

Para çekme ve yatırma işlemlerini mesai saatleri içerisinde Vakıfbank şube ve ATM’lerden yapabilirsiniz. Arı hesabı işletilen faiz miktarı uygulanacak faiz oranı ile birlikte hesabın gün sonu bakiyesi üzerinden tek bir gün için hesaplanır ertesi gün sabahına hesabınızın bakiyesine eklenerek yansıtılır.

Kazandığınız faizi belirtilen stopaj kesintisi alınarak hesabınıza yansıtılır. Hesap açılışı minimum 5.000 TL ,2.000 USD, 2.000 EUR olmalıdır ve üzerinden para çekemezsiniz sadece ekleyerek sabit kalmasını sağlamanız gerek. Bu bakiyenin altına düştüğünde hesap otomatik kapanacaktır.

Tanışma faizinin süresi 100 gün olduğu için bu süre bitiminde normal faiz oranı ile değerlendiremeye alınırsınız. Dilediğiniz anda hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesap açılışı ve kapanışında her hangi bir kesinti masraf yaşamazsınız. Yapılan işlemler için banka sizden masraf talep etmez.

Vakıfbank Arı Hesabı Özellikleri 2019

Arı hesabını diğer vadeli hesaplardan ayıran özelliklerden biri gülük faiz işletimi almanız ve dilediğiniz anda hesabınıza para giriş çıkışı sağlıyor olmanız. Açacağınız hesap üzerinden alt limiti geçmeyecek şekilde her türlü işleminizi ücretsiz günün her saatinde yapabilirsiniz.

Ortak açacağınız hesap üzerinden aynı özellikleri kullanabilir birikimlerinizi daha güvenilir şekilde gerçekleştirirsiniz. Tanışma faiz oranı size özel tanımlanır ve daha sonra yine yüksek faiz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Açtığınız vakıfbank arı hesabı özellikleri 2019 yılı için yeni güncel şekli ile vakıfbank. com adresinden inceleyebilir hesaplama aracı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Banka hesap açma ve diğer sorularınızı aşağıdaki kutucuğa yazarak bizlere bildirebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 2 Average: 4]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ