Vakıfbank Bankomat Kart Şifresi Öğrenme

Vakıfbank Bankomat Kart Şifresi Öğrenme

Vakıfbank kart türlerine bankomat kartla işlem yapılan ATM’lere ise bankomatik deniyor. Genlede Emekli ve öğrencinin tercih ettiği bankalardan biri olan ve sık kullanılan Vakıfbank bankomat kart şifresi öğrenme yöntemlerini ve çeşitlerini makalemizde sizler için yer vereceğiz.

Banka tarafından aldığınız kartların öncelikle sizlere gelmesinden sonra mutlaka arka yüzeyindeki boşluk kısmı tarafını imzalamanız gerekmektedir. İmza size ait olup kart güvenliği açısından çok önemlidir.

Kredi ve bankomat kartlar ile her türlü alışveriş yapabilir günlük nakit çekim limitlerinizi belirleyerek nakit avans çekebilirsiniz.

Bankomat Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Kartınızla işlem yapabilmeniz için şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. Hem Atm hem alışverişleriniz için almanız gereken bu şifre için SIFRE boşluk Bankomat kartınızın ön yüzeyindeki numarayı 5724 numaralı telefona kısa mesaj olarak gönderebilir, Vakıfbank ATM’lerinden yada 0850 222 0 724 numaralı telefon bankacılığı sisteminden yapabilirsiniz. Bu seçenekleri değerlendirmek istemiyorsanız şubeye giderek gişe yetkilisinden telefonunuza yollayacağı mesaj ile oluşturabilirsiniz.

Bankomat Kart Şifrenizi Unuttuysanız!

Yapmanız gereken 0850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri yetkisi ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ATM ve Şubeye giderek yeni şifre almanız mümkün.

Bankomat Kartımı Nasıl Yenileyebilirim?

Kart yenileme işleminiz son kullanma tarihi, Kayıp çalıntı, yada hasar görme durumlarında müşteri hizmetlerini arayarak yeni kart talebi oluşturabilirsiniz. Kart taleplerinize istinaden 15 gün içerisinde kartınız adresinize teslim edilir.

Vakıfbank Bankomat Kart Çeşitleri 2019

Bankomat kart sahipleri dünyanın her yerinde işlemlerini rahatlıkla yapar herhangi bir sorun yaşamadan nakit işlemlerini gerçekleştirebilir. Yurt içi ve yurt dışı özelliği olan kart hem alışverişlerinizde ve para çekimlerinde standart bankomat kartı kullanabilirsiniz.

Taraftar Bankomat Kart

Takımınızı kartınıza taşıyabileceğiniz kart çeşitlerinden biri olan taraftar bankomat kart diğer klasik kartların özelliklerinin tümüne sahiptir. Kendi takımınızı belirleyerek size özel hazırlanan bu kart sayesinde bütün işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Genç Bankomat Kart

24 yaş altı gençler ve çocukların kullanabileceği genç bankomat kart ayrıcalıkları olan özel bir karttır. Bağlı olunan hesaba ait nakit para işlemlerini her türlü İnternet, mobil Atm kanalı ile yapabilir nakit para taşımadan dilediği yerde kullanabilirler. Kişiye özel şifresi olan bu kart sayesinde alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Troy Banomat Kart

Türkiye’nin her yerinde kullanabileceğiniz Troy logolu bankomat kart sayesinde diğer bankaların ATM’lerinden para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Nakit taşımayı sevmeyenler için en ideal kartlarda biri olan bu kart türü için şubeye giderek ya da müşterisi iseniz İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Bankomat Kart Ücreti 2019

Kredi kartından alınan üyelik yani yıllık kart aidatı kartların sunduğu hizmet ve yapısına göre yılda bir defa alınmaktadır. Kart ücreti yasal prosedüre uygun ve alınması mecburidir. Kayıp kartlarda ya da yenileme işlemlerinizde 10 TL alınır. Yıllık kart  vakıfbank bankomat kart ücreti 2019 için 97 TL olarak belirlenmiştir. Kart ücreti ödemek istemediğiniz ve kapatma işlemleriniz için bankanıza başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Tüketici hizmetlerine danışarak yasal haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ