Vakıfbank Kredili Bankomat

Vakıfbank Kredili Bankomat

Kredili bankomat vadesiz mevduat hesabınızda para olmasa bile belirlenen limit dahilinde bir çok bankacılık işleminden yararlanmanızı sağlar. Bu hesap türünün adı Vakıfbank kredili bankomat olarak geçiyor. Diğer bankalarda buna esnek hesap limiti de deniyor fakat vakıfbank vadesiz kredili bankomat hesabı adı ile bilinir.

Diğer bankaların yapmış olduğu esnek hesap koşulları ile hiç bir fark taşımaz. Müşteriye belirlenen limitiniz dahilinde hesaplarında para olmadan çekebilecekleri nakit ya da fatura eft gibi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri limitleri olur. Bu çekilen eksi bakiyeler günlük olarak faiz uygulanarak işlem yapılır.

Yapılan işlemlerde her zamanki gibi işlem ücretleriniz devam eder. Hesabınızı artı bakiyeye ulaştırana kadar faiz işletim ücreti her gün devam etmektedir. Belirlenen eksi bakiyeniz size bağlı olarak yükseltilebilir.

Vakıfbank Kredili Bankomat Başvurusu 2019

Banka tarafından belirlenen limit dahilinde kredili bankomot limitini 12 aya kadar eşit taksitler halinde kullanabilir ayrıca bankomat limitiniz den  yapmış olduğunuz alışverişler ve harcamalarınızda nakit çekimleri 12 aya kadar taksitlendirmek  mümkün. Üstelik taksitli kredili bankomat limitinizi kullanmanız dahilinde her hangi bir dosya masrafı ya da tahsis ücreti ödemek sorunda değilsiniz.

Başvuru için size en yakın şubeye giderek ya da hafta sonu resmi tatiller dahilinde saat sınırı olmadan İnternet bankacılığı sistemi, kısa mesaj servisi veya ATM kanalından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile işlem yapmak için Vakıfbank resmi sitesine girip başvurular daha sonra kredili bankomat başvurusu seçeneğinden işleminizi yapabilirsiniz. Kredili bankomat limitinizi arttırmak için ise KHM boşluk TC kimlik numarası boşluk talep ettiğiniz KHM limitini 5724′ de kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek Sms İçeriği:
KMH 612347521 3000

Vakıfbank kredili bankomat her türlü bankacılık kanalı ile kullanılabilir. Bunlar mobil bankacılık, şube, AT, ve pos cihazları ile limitiniz dahilinde telefonunuza gelecek kısa mesaj ile yanıtlayarak taksit işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredinin Özellikleri

Hesabınızda para olmasa dahil;

  • Banomat limitiniz kadar para çekebilir
  • Eft, havale,  fatura ödemelerinizi ve diğer bankacılık işlemlerinizi limit dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Düzenli ödeme talimatlarınız dahilinde elektrik, su , doğal gaz, telefon gibi faturaları taksit ve kira gibi bütün ödemeleri zamanında düzenli yapmanızı sağlar.

Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı 2019

Kredili bankomat hesabını açan müşteriler için verilen limit doğrultusunda yapılan işlemlere bağlı kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Yaptığınız işlemin şekli ne olursa olsun günlük faiz oranları ile değerlendirilirsiniz. Her gün faiz yansıtılan çekim işlemlerinizde ödemeniz dahilinde hesabınızdan işlenen ücret ödenir.

  • Hesabınız eksi bakiye de ise kredili bankomat 7/24 bağlı olduğunuz hesaba para girişi olduğu taktirde kredinizi kapatır.
  • Kullanılan kredili bankomat sadece kullandığınız gün kadar faiz işler ve işleyen faizi ödeyerek ana paranıza dönüş sağlayarak yeniden kullanma seçeneği sunar
  • Anaparayı, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz ve kapatma işlemleri için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.
  • Kredili bankomat hesabı kapatmak için  talimat vermeniz şarttır.

Faiz oranları yılın her ayı için aynı şekilde işler banka dilediğinizde vergi ve oranlarda değişiklik gösterme hakkını saklı tutar. Hesabınıza her hangi bir para giri olduğu taktirde anında eksi hesap limitinizi kapatır. İşlemleriniz dahilinde belli bir süre aralıklarında limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Vakıfbank maaş müşterisi iseniz talebiniz olmadan bu hesap açılabilir. Açılan Vakıfbank kredili bankomat hesabı faiz oranı 2019 yılı içerisinde değişkenlik gösterdiği taktirde bankaya vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak bildirilir.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ