Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti 2019

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti 2019

Yapı Kredi Atm Günlük Para Çekme Limiti 2019

2019 Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti sorularına istinaden ; Gün içerisinde yapmış olduğumuz bankacılık işlemlerinin nerede ise hepsini Atm lerden yapmamız mümkün hale geldi. Dijital bankacılığın yeniliklerinden ve olanaklarından artık burdan çok hızlı bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. size Yapıkredi Bankasının ATM Limit ve özelliklerinden biraz bahsedelim.

Yapı Kredi Atm Günlük İşlem Limiti

Öncelikle şunu belirtmeliyiz günlük limitleriniz bireysel bankacılık sistem puanlamanız ile alakalı bir durum değildir. Genel olarak verilen Atm limitiniz tamamı ile bankanıza bağlı bir prosedürdür. 24 saatlik zaman dilimleriyle belirlenen bu limit Yapı kredi bankamatik yada Atm diye nitelendirdiğimiz elektronik cihazlarda 1.500 Tl olarak belirlenmiş olup artı bir bakiye çekmeniz mümkün değildir. Bu işlemler sırasında yaşayacağınız her türlü problem destek gibi şeyler için Bankanın kendi müşteri hizmetleri yetkilisinden 444 0 444 nolu telefondan 7/24 destek almanız mümkündür. Ayrıca size Atm’lerde yapılan diğer işlemler hakkında kısa bilgi verelim.

Bankamatikten Fatura Ödeyebilir Yada Talimat Verebilir miyim?

Evet günümüz bankacılık teknolojisinin gelişmesi ile birlikte Yapıkredi Bankamatiklerin de işlemler menüsünde faturalarınızı günün her saati ödeyebilirsiniz. Talimatlarına gelecek olursak Telefon bankacılığı ile aynı seçenek işlemleri yerinden istediğiniz faturaya referans sayaç gibi ya da numara istenecektir bu tip bilgilerle yapabilirsiniz. Ek Kartımın Borcunu Ödeyebilir miyim? Ek kart sistemsel olarak ana karta bağlı limiti aynı şekilde kullanılan bir kart türü olduğu için Atm’lerden bunun ödmesini maalesef yapamazsınız. Genel olarak tüm Bankaların ek karta sundu seçenekler kısıtlı olduğu için bu işlemde gerçekleştirilmemektedir.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti 2019

Bankamatikten Bilgi Fişi Alabilir miyim?

Bankacılık işlemlerinizi tamamladığınızda kartınızı Atm den almadan size uyarıda bulunacaktır bilgi fişi istiyor musunuz? işte bu uyarıda evet yada hayır seçenekleri bulunur dilerseniz ordan bunu temin edebilir yada e posta adresinize yönlendirebilirsiniz. ATM’ den USD/EURO Hesabımdan Para Çektiğimde Ücret Öder miyim Günlük kur veya para akışınıza göre hesaplarınızı kontrol edebilir para çekebilir ve aktarabilirsiniz döviz işlemlerinizde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Bankamatikten Para Yatırırken Kaç TL’lik Banknotlar Kullanabilirim

Yapı Kredi Atm’den para yatırırken kullanacağınız banknotlar10, 20, 50, 100 ve 200 TL‘ lik olarak belirlenmiştir. Döviz işlemleri yaparken ise 10, 20, 50 ve 100 dolarlık ; 10, 20, 50, 100, 200 ve 500 euroluk olarak kullanabilirsiniz.

Tek Seferde Yapı Kredi Bankamatikte Kaç Adet Banknot kullanabilirim

Bunlara getirilen sınırlandırma tek seferde 100 adet banknottur bunu dışında işlem yapmanız mümkün değildir maalesef.

Atm Parayı Aktardım Ne Zaman Kullanabilirim

Çok kısa zaman dilimi içinde hesabınıza hemen geçecek ve istediğiniz kanaldan kendi hesabınızdan paranızı kullanabileceksiniz.

Kredi Kartı Borcumu Yatırdığım Zaman Hesaba Hemen Yansır mı

Bankanın belirlemiş olduğu kart limitinize yatırdığınız anda yansır ve işleme açılır. Bu tip işlemler teknik problemler olmadığı sürece zaman almaz.

Yapı Kredi Kartsız İşlem Var mı

Evet son zamanlar da en çok problem yaratan işlemlerden biride kartsız işlemler. Ortak kullandığınız bazı kartlar olabilir ya da kartınızı biryerde unutmuş o an işlem yapmak istiyor olabilirsiniz işte tam o anda bu işlem çok işinize yarayacaktır. Bu işlem her bankada olmasa da yenilikçi bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası bu seçeneği müşterilerine sunmuştur. Bu işlemin aşağıda belirttiğimiz aşamaları olacaktır size onlardan bahsedelim ;

  • Telefonunuzdan barkod okuma sistemi ile giriş yapabilir bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Kart numarası ya da bağlı olduğunuz hesap numarasını kullanabilirsiniz.
  • Fatura ödemek istediğinizde fatura üzerindeki barkod numaralarını okutarak işlem yapabilirsiniz.
  • Müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek hesaplarınızı inceleyebilir yapacağınız işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ