Ziraat Bankası Kredi Kartları Nelerdir?

Ziraat Bankası Kredi Kartları Nelerdir?

Her ay düzenli bir geliriniz var ise ancak ay içinde elinizde nakit para kalmıyor ise kredi kartları sizin için adeta kurtarıcı bir unsur haline gelebilir. Bir çok bankanın kredi kartı seçeneği olduğu gibi ziraat bankasının oldukça cazip ve bir çok avantaja sahip olan kredi kartı seçenekleri sizler için oldukça kullanışlı olacaktır. Ayrıca Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı oranları da oldukça düşük miktardadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankasından hem kısa zamanda hem de kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartı başvurunuzu;

  • Ziraat bankası şubelerinden herhangi birine giderek,
  • Ziraat bankası internet sitesinden,
  • Ziraat bankası internet şubesi aracılığı ile,
  • Ziraat mobil ile,
  • Ziraat bankasının çağrı merkezini arayarak,
  • ATM’ler aracılığı ile,
  • Ya da “KREDIKARTI, TC kimlik numarası, istenilen kart limiti, aylık gelir” bilgilerini SMS şeklinde yazarak 4757’ye mesaj göndererek kısa sürede yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmek Çok Kolay!

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yaptıysanız Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu bilginizi kısa bir süre sonra kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; bir Ziraat bankası şubesine giderek şube telefonundan ya da kendi cep telefonunuzdan 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı telefonları aramaktır.

Ziraat Bankasından Avantajlı Kart Seçenekleri 

Ziraat bankası siz müşterilerine bir çok kredi kartı seçeneği sunarken aynı zamanda bu kartlara bir çok avantaj da eklemiştir. Ziraat bankasından siz de kredi kartı alın bir çok avantaj sahibi olun!

  • Ziraat Maximum Kredi Kartları: Harcadığınız sürece kazandıran ve aynı zamanda taksit yapma olanağı sunan Ziraat Maximum kampanya olanakları da bitmek bilmiyor. 50 TL altında yapmış olduğunuz işlemlerinizi temassız kart okuma özelliği sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı üye iş yerlerinde yapmış olduğunuz alışverişlerinizde kazanacağınız puanları sürekli katlayabilirsiniz.
  • Ziraat Maximum Platin Kredi Kartları: Siz kullanıcıları işlem sonrasında işlemi taksitlendirme imkanı sunan Ziraat maximum platin kredi kartı aynı zamanda size asistan hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca ziraat maximum platin kart kullanıcısı iseniz üye işyerlerinin yapmış olduğu taksit ve kampanyalardan da çok kolay bir şekilde faydalanarak karlı çıkabilirsiniz.
Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 2 Average: 2.5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ