Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır?

Maaşlarını Ziraat Bankasından çeken insanlar için, önemli bir hizmet olan Ziraat Bankası maaş avans hizmeti, dilediğiniz zaman avans çekebileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmetin oldukça güçlü alt yapılara ulaşması ve insanlar için de gayet kolay avans çekme çözümleri sağlaması, emin olun acil durumlar için çok fayda sağlıyor. Bir sonraki maaş yatımında, genellikle hesaptan kesim yapılıyor.

Ziraat Bankası Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aslında bu konuda bir başvuru yapmaya gerek yok. Ziraat Bankası üzerinden maaş alan herkes için böyle bir özellik bulunuyor. Tabii maaşınızı tam zamanlı almanız da önemli bir detay. Mesela burada devlet memurluğu dışında, özel sektör maaşları değil, aynı zamanda sözleşmeli çalışan gibi kıstaslar da mevcut. Yani ayın yarısı ya da 4’te 1’İ kadar çalışıp da ödemelerini Ziraat Bankası üzerinden alan insanlar var. Bu insanlar için, Ziraat bankası maaş avansı hesabı maalesef ki açık olmuyor. Peki ama ne yapmamız gerekiyor? Nasıl bir durumla karşı karşıyayız ve süreç nasıl ilerliyor? Gelin detaylandıralım.

Ziraat Bankası Maaş Avans Limiti Var Mı? Ne Kadar?

Ziraat bankası üzerinden maaş alan bireyler için bir limit var mı? Aslında var. Bunun da kredi notu ile doğrudan ilgisi var. Çünkü kredili mevduat olarak çıkıyor karşımıza bütün detaylar. Haliyle çok daha farklı ve çok daha özverili bir seçim ile karşılaşıyoruz. Detaylandırılan limitler ise, şu an için maksimum 1000 TL şeklinde sunuluyor. 250 TL ve katları şeklinde alınan bu nakit maaş avansı da, bu şekilde ilerliyor ve bir sonraki maaşınızdan ya peşin ya da taksit taksit alınıyor. Hal böyle olunca da, süreciniz gayet net bir şeklide ilerlemiş oluyor. Sizlere dair sunulan, ön plana çıkarılan ve yoğun kullanımlar ile karşınıza getirilecek olan pek çok detay adına, tek yapmanız gereken uygun kullanışları bulmanız ve başvuru yapmanız olacak.

Ziraat Bankası Başvuru Esnasında Sigorta İstiyor Mu?

Şayet düzenli maaş çekiyor iseniz, başvurunuzu sistem otomatik olarak aktif ediyor. Bununla birlikte bir gelir belgesine de ihtiyacınız var ama maaşınız buradan yattığı için banka zaten onu görüyor. Sigorta olarak ise hayat sigortası tarzında bir ihtiyaç yok. Bu durumu en hızlı şeklide ön plana çıkarmak ve kullanmak için, tek yapmanız gereken profesyonel bir seçimi incelemeniz olacaktır.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 64 Average: 2.9]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. REMZİ dedi ki:

  BEN MAAŞ AVANSI ALMAKİSTİYORUM

 2. Susan james dedi ki:

  Merhaba

  faturalarınızı ödemek için acil bir krediye ihtiyacınız var, gecikme olmaksızın kredinizi almak için bize% 3 oranındaki yarışmada kredi teklif ediyoruz.

  1. Hakan dedi ki:

   Biraz açıklama yapsanız

  2. Musa dedi ki:

   Nasıl oluyor

 3. Yusuf türk dedi ki:

  Nakit avans basvusu yapmak istiyorum

 4. latif bürhan dedi ki:

  ben maaşımın avans almak isterım

 5. HABİP TUNCARSLAN dedi ki:

  Emekliye emekli magasa mi ziraat bankasından alıyorum avans kullanarak bilirmiyim

 6. HABİP TUNCARSLAN dedi ki:

  Nakit Avans almak istiyorum

 7. HABİP TUNCARSLAN dedi ki:

  Nakit Avans almak istiyorum emekliyim

BİR YORUM YAZ