Ziraat Bankasından Mesleklere Özel Kredi Seçenekleri

Ziraat Bankasından Mesleklere Özel Kredi Seçenekleri

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst safhada tutan ziraat bankası, bu defa da mesleklere özel ihtiyaç kredileri seçeneğini sunuyor. Mesleklere özel kredi seçenekleriyle artık her şey çok daha güzel ve avantajlı hale geliyor. Hangi mesleğe nasıl bir kredi seçeneği sunuluyor? Avantajları nelerdir? Bu kredi seçeneklerinden yararlanmak için ne yapılması gerekiyor? Tüm bunların cevabı yazımızın devamında verilmektedir.

1. Mesleğe Özel Kredi Nedir? Nasıl Çekiliyor?

Bankaların geneli müşterileri için çok çeşitli kredi seçenekleri sunmaktadır. Sundukları bu avantajlar doğrultusunda kredi garanti fontu dediğimiz uygulamadan yararlanmaktadırlar. Kredi garanti fontu, kredi ihtiyacı olanlara yani paraya ihtiyacı olanlara ancak bu işlemleri yaparken sıkıntı yaşayanlara çözüm bulmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. Ve kredi garanti fontundan meslek sahibi olanlar kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) durumuna yani ünvanına sahip kişiler kredi garanti fonundan yararlanabiliyorlar. Esnaflar, serbest meslek sahipleri, işletme sahipleri, tarımcılar, çiftçilerimiz, seyahat organizasyonunu yapan firmalarımız, ihracat işiyle uğraşanlar, sanatkârlarımız vb. gibi işletmecilerimiz bu avantajlardan yararlanabilmektedir.

Daha önceki yazılarımızda da bahsini yaptığımız gibi ziraat bankasının mesleklere özel olarak sunduğu birçok kredi seçenekleri ve avantajları mevcut Sağladığı avantajları kısaca derleyecek olursak;

  • Kredi seçeneklerine sunduğu en uygun faiz oranları mevcuttur.
  • Birde sunduğu meslek seçeneklerinden biri de plaka kredisiydi. Bu kredi sayesinde rahatlıkla istediğiniz işe yeni olarak başlayabiliyorsunuz.
  • Kredinin en büyük avantajı, borçlarınızdan kurtulmanıza imkân sağlıyor olmasıdır.
  • Maddi açıdan herhangi bir para sıkıntısı çekmemeniz için sağladığı avantajları da es geçmemek gerekmektedir.
  • Özellikle işleri aksayan ya da bir süre iş yapmayan, serbest meslek adı altında çalışan müşterilerine yarar sağlamaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde para sıkıntısı çekmiyorsunuz ve maddi çöküntü altına girmiyorsunuz.
  • KOBİ’li olmak ayrıcalıktır. Çünkü size bir sürü kredi seçenekleri sunmaktadır.

2. Ne Duruyorsun Haydi Gel!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu ve daha birçok yarar sağlamaktadır. En yakın ziraat bankası şubemize uğrayarak daha detaylı bilgi alabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Banka ekipleri olarak bol kazançlı ve avantajlı günler diliyoruz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ