Ziraat Bayram Kredisi 2019

Ziraat Bayram Kredisi 2019

Yılın belirli dönemlerinde bankalar çeşitli kampanyalar yaparlar. Bunlar tüketicinin finansman desteği için iyi fırsatlardan biridir. Her yıl iki defa alma seçeneği bulunan ziraat bayram kredisi 2019 yılı için vade ve faiz oranları belli oldu. Özellikle kendi bünyesinde olan müşterileri için ihtiyaç kredisi ve benzeri ürün dalında verdiği kredilerin düşük faiz oranları ile olduğu bilinen bankalardan biri olan ziraat emekli ve öğrenciler için ise daha farklı avantajlar sağlayabiliyor.

Bu kredi çeşitli kurban bayramı ve şeker bayramından 1 ay önceki zaman diliminde başlayarak tüketiciye sunuluyor. Faiz ve vade oranları ihtiyaç kredisine çok yakın olsa da bazı durumlarda farklı kampanyalar görülebiliyor. Aşağıda faiz ve diğer seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bayram Kredisi Başvurusu 2019

Ziraat bankası Türkiye’nin köklü bankalarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Son yıllarda hemen her ihtiyaç kaleminde kredi çeşidi geliştirerek müşterisine en iyi hizmet vermeyi hedefleyen banka bayramlar ve özel günler olmak kaydı ile kredi desteğine devam ediyor. Her türlü alımınızı destekleyecek şekilde düşük faiz ile alabileceğiniz bayram kredisi için şubeye gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sunduğu uzun vade ve düşük faizlerden yararlanmanız için banka maaş müşterisi ya da hesap sahibi olmanız gerekmeden işlemlerinizi şubeden gerçekleştirebilir eğer banka müşterisi iseniz İnternet ya da mobil bankacılık üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle kredi başvuru butonuna gelerek kredinize ait özel kampanyayı seçip ön onay için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeden yapacağınız başvuru için gerekli evraklar;

  • Başvuru Formu (banka tarafından verilecek)
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi (isteğe bağlı biri seçilebilir)
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi (maaş bordrosu)
  • Şubece istenebilecek diğer belgeler( şube yetkilisi gerekli gördüğü taktirde)

Belgelerinizi hazır olarak götürdüğünüz taktirde aynı gün içerisinde kredinizi alabilir işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan daha önce hizmet ve kredi gibi seçeneklerden faydalanmanız şartı aranmayacaktır. Bayram kredisi yılın belirli ayları sadece dini ve resmi bayramlarda uygulanmaktadır.

Ziraat Bayram Kredisi Başvurusu 2019

Ziraat Bayram Kredisi Hesaplama 2019

Kredi hesaplamaları belirli vade ve faiz oranları belirlenerek kampanya kapsamında yapılıyorsa oranlarda bir değişiklik olmayacaktır. Yani bayram kredisi oranı sabit kalacak ve belirtilen vadenin dışına çıkılmayacaktır. Bayram kredisi %1,95 faiz oranı ile 36 aya kadar vade olacak  şekilde hazırlanmıştır. Bu kredinin özelliklerini aşağıda maddeler halinde inceleyebilirsiniz.

  • Dilerseniz yapılan vadenin dışında ödeme yapabilir erken kapama avantajından yararlanabilirsiniz
  • 36 aya kadar vade yapabilir
  • Şahsi ve maddi teminat gerektirmez
  • Kredi ödemesi bitene kadar hayat sigortası mecburidir
  • Dosya masrafı alınmaz
  • Kefil şartı yoktur

Yukarıdaki belirtilen özelliklere sahip müşteriye oldukça iyi seçenekler sunan ziraat bayram kredisi için 20.000 TL örnek alarak aşağıdaki hesaplamayı sizler için yaptık.

:827,00 TL
:% 1,95
:% 33.000
Çıkarılan maliyet kapsamında bütün vergi ve masrafları kapsayacak şekilde hesaplama yapılmıştır. Bu kredi çeşidi müşterinin banka kredi findeks hesaplaması dahilinde değişiklik gösterebilir.

Ziraat Bayram Kredisi Nasıl Alınır 2019

Seçeceğiniz kredi türleri için öncelikle kampanyanın başlamasını beklemelisiniz bayram kredilerinde kampanyalar yaklaşık 1 ay önce başlar ve bayramdan sonraki bir hafta için sürekliliği devam eder.

Banka müşterisi olmanız dahilinde başvurularınızı İnternet ve mobil bankacılıkla bilgilerinizi girerek anında yapabilirsiniz. Müşteri değilseniz şubeye giderek yukarıdaki evrakları yanınıza aldığınız taktirde anında başvurunuz alınır ve kısa bir sürede kredinizi alabilirsiniz. Dilerseniz hesabınıza aktarılır isterseniz elden alabilirsiniz.

Kredi başvurularında en önemli husus kredi notunuz ve daha önce banka ile yaşamış olduğunuz bir olumsuzluk dahilinde problem yaşayabilirsiniz. Kredi seçeneklerinden biri olan ziraat bayram kredisi nasıl alınır 2019 yılı için hizmet ve şartlarını makalemiz den inceleyebilirsiniz. Yorum ve sorularınızı bize bildirebilir diğer kredi seçenekleri için sitemizde bulunan konulara göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu makaleyi faydalı buldum
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ